bugün

çok büyük bir yanılgıdır. gerçek örnekleriyle çevremde gördüğüm, duyduğum üzere çok ama çok ciddi bir oranda fiziksel aldatma söz konusu. (flörtleşmeleri saymıyorum) tabi ki hiçbir erkek bunu kendisine konduramadığı için aklının ucuna bile getirmiyor ve kadınlar gibi sürekli didikleyemiyorlar bir şeyleri. bu da kadının bu konuda çok daha rahat davranmasını sağlıyor. erkeklerin bir kadını tavlamakta bu kadar zorlanmasına rağmen yine de aldatabildiklerini bilirken, istemese de her gün bir çok talibi olan kadınların monotonlaşan ilişkilerde ya da tartışmaların yaşandığı dönemlerde bunu yapmadığını düşünmek en hafif tabir ile dangalaklıktan başka bir şey değildir. beni de kesin her 10 ilişkimden 5'i aldatmıştır ama acaba hangi 5 bilemiyorum.
Aldatmayan erkek gercekten asik erkektir. Erkeklerin %99.999999 u da gercekten asik olamaz.
Okuduğum bir romanda "erkeklerin hayatlarının yarısı başkalarının karısını ayartmaya çalışmakla, diğer yarısı da kendi karısını korumaya çalışmakla geçer" yazıyordu. Kısaca hayatının yarısını kendi karısı tarafından aldatılmamaya adamış erkeklerin hiç aldatıldığını düşünmemesi söz konusu bile değil.
güncel Önemli Başlıklar