bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    daha önce dinlemiş olmanızın asla bir daha dinlemeyeceğiniz anlamına gelmediği anılar.
    1 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    çoğunlukla ''şerefsiz bi çavuş vardı''..sözüyle başlanan,çavuşun kısa boylu hafif tombul olarak tasvir edildiği sonu gelmeyen anılar dizisi........
    1 ... mosquito
  3. 3.
    genellikle teğmenlerin her zaman erkeksi hatlar taşıdığı,karizma olarak tanımlandığı,patates ve soğan soyma antrenmalarının da eksik olmadığı anılar.
    1 ... mosquito
  4. 4.
    hayat boyunca anlatacak başka hiç bir anısı olmayan er kişilerin gerine gerine ballandırdığı gereksiz konuşmalar silsilesi!
    -1 ... rakibalik
  5. 5.
    (bkz: agaca ve köpege selam durmak)
    1 ... martyns
  6. 6.
    sirf bu sebepten erkek askere gidip geldikten sonra icki * icmesi yasaklanmalidir. katlanilcak dert degildir. *
    ... dramtatatam
  7. 7.
    ufaktan konusu acıldımmı en az 50-60 tane ayrı ayrı anının % 100 oranında abartılarak anlatılması olayıdır.salak bir arkadasımın bana ''helikopterden,helikoptere atlıyoduk baba bide aynı anda havada şarjör değiştiryoduk biliyomusun''demesi gibi.
    ... karpuzkabugu
  8. 8.
    Genellikle askere yakın bir zamanda gidecek olan erkeğe herkes sıradan asker anıları anlatır ve o kişi askerden gelince benzer şeyleri tekrar dinlersiniz**.
    ... gamze
  9. 9.
    nedense askerlik anılarımı hiç hatırlamıyorum...
    gariptir hatırladıklarımı anlatmak istemiyorum. * *
    1 ... infantes
  10. 10.
    aslında biter ama autoreverse tuşu basık olduğundan bitmiyormuş gibi algılanır...
    ... karga