bugün

Bunu ciddi ciddi düşünüyorum. Şaka yapmıyorum.
kimin üstün olduğu tartışılır ama bazı konularda kadınların üstte olması çok daha estetik olabiliyor.
Olan şey şu; kadınlar genel olarak güvenli korunaklı ortamlarda gezerek ortalama bir hayat yaşıyor(kadının cebinde yoksa parası bilmem nesidir kumbarası mantığı) erkekler ise deneme tahtası gibi görülüyor hazır mı psikolojisi kaldırır mı denmeden bütün zor işlerde hemen ileri sürülüyor çok büyük bir kısmı sıçıp batırıyor çok az kısmının da şansı yaver gidiyor kendini gerçekleştirmeyi başarıyor.
Bir kadından doğma oksijen israfı yazar beyanatı. Zira kadınlar insandır biz insanoğlu demiş neşet ertaş baba.
sex dahil, bir çok konuda kadınların üstünlüğü söz konusudur, yıllardan beri ataerkil gelişen toplum, kadınların ön plana çıkmasını engellemiş, yollarına çocuk yetiştirmek, yemek yapmak, bütün evin çilesini çekmek gibi talar koymuşlardır.
hadi be oradan yalan dolan neyiniz üstün söyler misiniz ? höd dedik mi ağlıyorsunuz be .
Analitik düşünme, soğukkanlılık ve karar verme gibi zor konularda erkek üstündür.

Fakat merhamet, acıma, empati, çocuk bakabilme(buna gözlerimle defalarca şahit oldum), ayrıntıya dikkat edebilme, çoklu düşünme gibi hususlarda kadınlar daha üstündür.

iki seçenekte de istisnalar olabilir. Fakat genel hatlarıyla böyledir.

Bir de üstünlük takvadadır.
kadın öyle bir varlıktır ki 2 metre boyunda 150 kilo luk psikopatı dize getirir erkekte olmayan bir özelliktir bu ama allah kadına bunu vermiştir

(Bkz:Cazibe).
Bedensel olarak evet ama geri kalan konularda biz kadınlar olmasak erkeklerin kokuşacağını düşünürsek yürü git lan diyebiliriz.
Kadınlar bizlerden üstün özellikle nefret kusma konusunda üstteki entrylerde görülebileceği üzere.
bir erkek daha akıllı, daha güçlü, daha zengin olmayı neden ister bunu anlamak lazımdır.
Erkekleri dünyaya getiren kadınlar demiş birisi. Neremle güleceğimi şaşırdım. Ulan ilk insan hz. Adem değil mi?
(bkz: yaman şakacısın delikanlı).