bugün

yaradilis ve hormon duzenleri geregi ve dahi sperm uretimlerinin durmadan devam etmesi sebepli her daim hazir kita olma durumudur. soz konusu durum ileri yaslara kadar (ozel bi durum olmadikca) devam edebilir.
valla şu anda bile hazırızdır. altımızda sadece boxer var sıyır gitsin duvardan duvara vuruşalım bebeğim diyerek cinsimizin avukatlığını yaptığım önerme.
yazarin etkileyici bir hatun goruldugunde kisinin bakmaktan kendini alamamasini tasvir ettigi durumdur.
(bkz: ben hazırım panpa)

http://capsdunyasi.blogsp...1/07/ben-hazrm-panpa.html
askerde seri şekilde uygulanan "silah omza" komutu sayesinde olduğunu düşündüğüm durum.
yanlıştır erkekler orgazm olduktan sonra bir az beklemeleri lazımdır öyle hemen erekte olamazlar.
Her an sekse hazır değiller her an seksi bi kızla sekse hazırlar. Kimse şişko 60 yaşında bi kadını becermez. Ben beceririm diyorsanız deli sikmiştir sizi.
Mastürbasyondan sonra allame-i cihan olsan kaldıramazsın, ne diyorsun?
3 postadan sonra yiyorsa hazır ol birader, yalan yalan.
Oruç tutarken problemlere yol açabilir.
külliyen yalandır.
şu sıcak yaz aylarında bile mi? sorusu akla gelir böyle bir durumda.
- sex
+ bam bam bam bım bım, poffff.
Karıların düştüğü büyük bir yanılgıdır. Erkekler anca lafta sekse hazırdır. Iş icraate gelince modunda değilse olmaz o iş. Konuşup konuşup tam buluşmaya gelince ektiğim kaç kız var ben bile unuttum sayısını.
Birkaç gün boyunca mastürbasyon yapmamışsa hazırdır. 31 çektiği an seks isteği geçer mantıklı düşünmeye başlar.