1. 1.
    bütün erkeklerin yatakta muhteşem olduğunu iddia ettiği durumdur. nedense hiç aralarında kötü performans sergileyen, başarısız olan vs olmaz.
    mesleğimin uzantılarından bir tanesinin bu konuyla ilgili olduğunu belirtmekle beraber, bize sorunlarını ileten bir kişinin arkadaşım çıkması ve bahsettiği sorunu okuduğum günün akşamında yaşadığı sorunun tam tersi bir şekilde bir gece önce yatakta nasıl muhteşem bir performans gösterdiğini anlatmasıyla örneklendirebileceğim bir durumdur. kısacası kızlar, sadece siz yalan söylemiyorsunuz bu konuda...
    ... anotheeer
  2. 2.
    yadsınamaz gerçektir. istisnasız kime sorsan hepsi 190 boyunda ve kaslıdır da.
    ... pekis sinici
  3. 3.
    Kendi adıma yatakta 10 numara insanım. Kafayı koydum mu uyuma sürem maksimum 3-5 dakika.
    6 ... ex oriente lux
  4. 4.
    Söylemde öyle olabilir de eylemde bilemeyiz.
    4 -1 ... kanatlari var ruhunda
  5. 5.
    Kanepede uyuyan birisi olarak anlamadığım iddia. Yatak mı? O da ne? insanlar mı yatıyor üstünde anlamadım.
    8 ... yazar x
  6. 6.
    Yataş gibi firmalar reklam olarak neden "yatakta iyiyiz" gibi şeyler kullanmıyor. içi fesat olanlar gitmez kardeşim.

Utangaç bir kızın denk gelmesiyle kendilerini iyi olarak gören ergenlerin uydurması.
    ... oarabuara
  7. 7.
    küçük emrah'ın bir filmindeki maşhur repliği aklıma gatirmiştir.
    ... prescott
  8. 8.
    (bkz: kafası hariç 30 santim)
    (bkz: içinden çıkmadan 2 saat)
    (bkz: arkadaşlarım darbeli matkap der)
    (bkz: yatakta çok iyiyim bi yattım mı 10 saat uyurum)
    ... saraswati