bugün

özgüveni olmayan erkeklerin kadınların gözüne girmek için yaptıkları en saçma salak harekettir. medeni ve demokrat ayağına karıları savunurlar. bir sorun olduğunda direk erkekleri kötülerler böylece puan kazandıklarını sanarlar.fakat bilmezler ki kadınlar görünürde hoşlansa da bu tarz erkeklerden nefret ederler.
erkek kişisinin saçma sapan bir karşı cinsi için hemcinsi olan dostlarını satması durumudur.

er kişinin yavşak olduğunu gösterir.
(bkz: erkekte östrojen fazlalığı)
biraz eksik ama doğru olan tanımlama.
önemli olan kötüle de haksız cıkmasıdır, haklı cıkarsa kötü olur.
Genelde iki yakın arkadaş olsalar bile biri yanında olmayınca hemen ne açığı varsa ne kötü yanı varsa anlatırlar.
Yanımıza gelince ise arkadaşı oo kardeşim moduna girilir.
Çok şahit oldum hadi canım demeyiniz.*
geçen bir arkadaş diyor şu adamda tip bile yok 10 tane kız yavşıyor. çevirdim kafamı bir bakayım çirkin mi falan diye alakası yok amk adam hayvan gibi yakışıklıydı. bak kızlar da durum gene iyi üstü başı makyajı kötü olsa bile ne kadar şıksın falan diye birbirlerine özgüven veriyorlar birde biz erkeklere bak amk tıraş oluruz eşek tıraşı mı oldun lan falan derler hep bir hasetlik kıskançlık asıl biz erkekler fenayız olum. yapmayın şöyle şiyler. sonra özgüvenimiz yok kızlara açılamıyoruz diye bik bik ötüyonuz kendi aranızda iyi anlaşsanız bi. ah ah nerde o günler. mesela kankam beni olum şu tiple ayarlamayacağın kız yok falan diye motive etse uçarım ben mesela. ama obsesif manyaklar olduğunuz için gay olurum falan diye korkuyonuz korkmayın olum övün birbirinizi..
kadınların hemcinslerine yaptığının yanında solda sıfır kalır.