1. 162.
  şeyma subaşı'na benzeyen kadın tipidir. ara sıra sarışın veya kumral olsun.

  (img:#1811164)
  -4 ... taci izci
 2. 161.
  bu erkekler de fazla doyumsuz ya. ilk nefes alsa yeter dediniz şimdi kıçı kırık erkeklerin hepsi yok beli şöyle olsun kalçası şöyle olsun şurası şöyle. öyle kadın bana bakar mı demeyin asla zaten. siz harikasınız siz mükemmelsiniz.

  çok mu istiyorsunuz öyle birini? al bir tane bas parayı değiştir karıyı.
  1 ... son feci kedi
 3. 160.
  Güzel ve sağlıklı yemekler yapabilen, ev işlerinde sorumluluğunu bilen, kafa yapısı olarak benzer olduğumuz çalışan ahlaklı bir kadın. Doğal güzelliği olan biraz da fiziği düzgün bir kadın evet belki çok zor ama kim bilir belki karşıma çıkar böyle biri.
  ... kafamuzayda
 4. 159.
  kitap okuyan, okuma hızı dakikada en az 350-400 kelime olan, iki yabancı dile hakim, vizyonu ve hayal dünyası geniş, şiir okuyan ve yazan, attila ilhan'ı, kaptan'ı seven, aynı zamanda doğada tek başına hayatta kalabilecek pratiklikte. genel kültür düzeyi yüksek varolmayan ya da henüz denk gelmediğim bir kadın...

  mutfakta bir türk aşçısı kadar hamarat, yatakta eski bir fransız o...su kadar uzman, işinde bir japon veya alman kadar istikrarlı, bir ingiliz kadar soylu ve sosyal hayatında bir italyan kadar cana yakın, samimi; olmalı.
  1 -3 ... wordsimit
 5. 158.
  her erkeğin hayalinde farklı bir kadın tipi yatar.
  1 ... monk of monkmountain
 6. 157.
  yatakta aşçı mutfakta hanımefendi sokakta kıpır kıpır olsun diye birşey vardı eskiden.. karıştırmış da olabilirim bilemiyorum..
  ... strobist
 7. 156.
  Çekici olsun yeter.
  ... johancruyff
 8. 155.
  erkeklerin hayalindeki kadın tipi
  1 -2 ... cavaceylan
 9. 154.
  erkekler solunum yolları tıkır tıkır çalışan,nefes alan kadınları çok severler,bayılırlar,onlar için can verirler.
  1 -1 ... witch queen
 10. 153.
  erkeklerin hayalindeki kadın tipi
  1 -5 ... tenete