1. .
    (bkz: erkeklerin hali sahada kermes yapması) *

spor değil de nedir merak ettim?
    4 ... dehliz
  2. .
    futbolun spor değil de, beyin egzersiziyle ilgili bir aktivite olduğunu düşünen geri zekalıdan kat be kat farkı olan erkeğin doğru sanrısıdır.
    2 -1 ... ashaf
  3. .
    (bkz: bunlar baklava yapmayı spor zannediyor osman)
    1 -1 ... theangelofdeath
  4. .
    erkeklik üşengeçliği ile doğru orantılı olay. bir de toplulukla yapılıyor olmasının büyük etkisi var tabii. zira erkeğin tek olarak yapıpta zevk aldığı pek bir şey yoktur. masturbasyon dışında.
    ... okiler
  5. .
    (bkz: anlamazdın)
    1 ... sovenist sovalye
  6. .
    doğru bir önermedir. zira ilginç olan, futbol için yapılan idmanın sağlıklıdır. fakat futbol oynamak sağlığından çok zararlıdır.
    ... terellelli
  7. .
    çoğunun belinde simit denen yağ birikintisi mevcut olan havalı türk kızları için büyük şanstır. halı sahayı bırakıp tenis oynamayalım diye dua etsinler.
    1 ... thor
  8. .
    spor yapmaktadır evet doğru, ısrarla arkasındayım. nihayetinde voleybol da oynasan, tenis de oynasan, basketbol da oynasan o teri vücut yine aynı şekilde atacaktır. bunların arasında sadece mekan farklılığı vardır, ha bir de futbol oynarken daha çok kalori yakarsın çünkü sürekli yüksek efor sarfedersin.
    2 ... madrid ulku ocaklari reisi
  9. .
    aydınlanma anı.
    evet benim için tam anlamıyla böyle. sözlüğün bir gün benim için hayatımın seyrini değiştireceğini biliyordum.
    lanet olsun sana kaleci olduğum maçlar. orta sahadan yediğim goller. sağ açıkta oynadığım, ceza sahasından kaçırdığım pozisyonlar.
    hepiniz bittiniz gözümde. aydınlandım.
    ... uye lol
  10. .
    (bkz: futboldan maç diye bahseden insan)
    1 ... leadman