bugün

sözlük yazari aynur nickini sir gibi saklıyor.
Kumral olacak minyon olacak boyu 1.63 olacak Taş gibi olacak Fazla zeki olmayacak ki güzel olsun kilosu boyuna uygun olacak. Deyip nefes alsa yeter diyecek kadar düşecek erkekdir. Hala Sıcaksa da sıkıntı yok. Deyip iğrençleşmek istemem *
görsel
kadın sinirli olduğu halde size tatlı geliyorsa o kadın güzeldir. bu Kadar.
nefes alsın yeter.
hareket etsin yeter.
minyon
yeşil gözlü
beyaz tenli
kızıl veya siyah saçlı
kalın çerçeveli gözlük kullanan
80-65-90 civarı ölçülere sahip
siyahsa uzun kızılsa kısa saçlı
kibar ve masum duruşlu kızdır.
kumral, kıvırcık saçlı, renkli gözlü ve hipermetrop olup gözlük kullanan kız dünyanın en güzel dişisidir. şartları sağlayanlar özelden mesaj atabilirler.
çirkin olmayan her kız güzeldir. illa çok hoş, çok çekici yada çok seksi olmasına gerek yoktur. türbanlı da olabilir, kilolu da olabilir, iddaa oranı gibi boyada sahip olabilir. çirkin değilse güzeldir.

(bkz: düz adam sami) *
oğlum böyle nasıl bir şey biliyo musun ? tarifi yok ya şerefsizim .
(bkz: güzeller çok var ama meyil birine olur)
erkeğini tamamlayabilen kız güzeldir.
güzel gülen kızların hepsini güzel bulurum vesselam.
votka birazda redbull.

görsel
Uzun ve ak bir boyun o boynun üstüne hafiften dağılmış ense saçları, saçlar topuz bir de çiller.
en az 30cm saç. siyah veya kahverengi göz. esmer ten. 1,70-1,75 boy. 55 kilo. gülerken güzelleşmeli, kavga ederken çirkinleşebilir. az konuşan çok bakan, az söylenen çok şey anlatan. neyse ben sustum.
Sabah uyandığında güzel olan her kız benim için güzeldir.
erkekler için ulaşılamayan ve haya sahibi her kız guzeldir .
Ağır başlı sıcak gülüşlü fiziki olarak orta boy normal kilo.
90-60-90 degildir... cunku gercekde oyle biri yoktur.
anlaşabilmek yeterlidir güzel olması için birinin. içi güzel olduktan sonra her kız güzeldir.
yoktur öyle bir kız. ilk başta güzel gelir sonra zamanla bir bıkkınlık, bir öfff halleri gelmeye başlar. bakmaya doyamadığın hatun kişinin yanına giderken ayaklar geri geri gitmeye başlar. yani bende öyle oluyor. psikolojim hiç iyi değil. yardım edin lan.
Dışı çok da önemli olmayan kızdır... Sevgimi hak etsin, rakçı olsun, fazla bıdı bıdı yapmasın yeter. Nefes de alsın ama...
(bkz: hatun nefes alıyomuş lan düşünsene nefes alıyomuş)
sözlük yazarlarinin merhaba ben on birinci nesil adli yazari tanimladiklari hayal dünyalaridir.

tesekkurler sozluk ahalisi.