1. 1.
    erkeklerin bireysel sohbet edildiğinde gayet sakin, kibar, ılımlı ve sanki aileden biri gibi davranıp; arkadaş gruplarıyla olunca 180 derece dönüp bambaşka birisi gibi davranmaları olayıdır.
    öncelikle evet genelleme yapıyorum, birçok kişide fark ettim bunu.
    daha önce birebir muhabbetimiz olan bazı erkek arkadaşlarım, örneğin ders çalışmışızdır ya da bir konuda fikir alışverişi yapmışızdır, erkeklerin olduğu bir ortamda tüm ciddiyetlerini kaybedip bomboş sıkmaya, bel altı şakalara, gereksiz triplere başvuruyorlar. bunun o grup içindeki bireylerin birbirini gazlaması olarak görüyorum. meriç gibi görünmeyeyim derken afedersiniz yavşak gibi görünüyorlar.
    3 -1 ... understanding
  2. 2.
    maymunlardan kalma evrimsel bi özelliktir.
    ... diskapininmandali
  3. 3.
    sanki kızlar aynı kalıyor iq. kız da erkek de özel arkadaş gruplarına iştirak ettiğinde medeniyetten itizal eder. ait hissedilen sürünün yarattığı rahatlama ve salmadır bu.
    4 ... lord marcus amoralist primses
  4. 4.
    Bu her iki cins için de böyle. Toplum içinde uyulması gereken kurallar var tabi eyvallah da abartınca da ikiyüzlülük oluyo be.
    1 ... romendiyojenyus
  5. 5.
    Hoğaaaamuğagoyaaaağğğyaaam şeklinde gülmek her erkeğin hakkı ve doğal hali.
    Erkekler sadece kendi grupları içerisinde özgğr olabilirler.
    Mesela kızlar da benzer bir gruba entegre olmak koşuluyla çeşitli özellerini paylaşacak fırsat bulurlar ne bileyim, regl dögüsünün gecikmesinden bağzı kızsal durumlara böyle meclislerde değinirlerler.
    Lakin erkeklerin grup içerisindeki bu değişimi kızlar gibi ihtiyaçtan değil de öze dönüşten kaynaklanıyor.
    1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  6. 6.
    doğrudur. bunun güç gösterisiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. baskın olmak istiyoruz. mesela ben bumblebee ye dönüşüyorum. bir arkadaşım optimus prime a dönüşeyim derken enişte doblosuna dönüştü. oluyor bunlar yani.
    ... hubel
  7. 7.
    Ulan kendimizi baskılaya baskılaya çatlayacağız. Bırakın da erkek erkeğe bari rahat olalım.
    ... eski bir ruya