bugün

bir çoğu kızdan daha saflardır.
hay erkek kadar başınıza taş düşsün..

(bkz: gereksiz alınganlık)
Bence erkeklerin sorunu yok. Düz varlıklar, akıllarının programlandığı istikamette yol alan davranışları var.

Tamamen sebep sonuç ilişkisi.

Kafası bi dünya şeytanlık ve hesaba çalışan kadınlar.

Ve bu yolda erkekleri ve onların masum aşklarını kullanmayı, bu yalanlara ve hainliklere onları alet etmeyi ihmal etmezler.
kadından üstün olduğunu düşünmeleri, yıllarca kadına bunu empoze etmeleri ve buna rağmen kadının beklentileri olunca "kezban, para göz" gibi yakıştırmalar yapmalarıdır.

erkek oldukları için her şeyi yapmaya hakları olduğunu sanmalarıdır.

kardeşim, annem, halam, teyzem sokağa çıkarken kapalı giyinmeli, kardeşimin sevgilisi olursa ikisini de öldürürüm diye düşündüğü halde sokakta fellik fellik orası burası açık kız kesmeleridir.

namus timsali kesilip ilk fırsatta ilk bulduğu kadınla yatağa girmek istemeleridir.

namusu etek boyunda, dekoltede arayıp yine namussuzluk olarak gördükleri dekolteden gözlerini alamamalarıdır.

erkek olmanın adam olmayla aynı şey olduğunu sanmaları ve adamlığı 3 gram çükleriyle özdeşleştirmeleridir.

çoğu zaman bir kadını yatağa atabilmek için aşık numarasını profesyonel oyunculara taş çıkaracak kadar iyi yapmaları, yatağa attıktan sonra o kadını orospu olarak görmeleridir.

sadece erkek olabilmeleri, adam olamamalarıdır.

bu liste daha uzar ama sinirleniyorum!

mavi nüfus cüzdanı olan herkesin kendini adam sanmaması dileği ile.
Erkeklerin genel olan tek bir sorunu vardır. Hepsinin karnı çok açtır. Bunun dışındaki hersey görecelidir.
sağ mı sol mu karar verememeleridir.
Şu yalan konusunu konusmak lazım. Yalan yani sonuçta. Ya sorun o değilde rusça bilen bir arkadaş varsa bir el atsın.p
sorunları konuşmaktan kaçmaları ve durumu kurtarmak adına başvurdukları beyaz yalanlar. gerçi kadınlar da yapıyor bunu. bilemedim sözlük..
Testesteron kontrolü yapamamak.
Ben erkeğim ve bunun için her şeyin en iyisine layığım, kadın dediğin zaten bana köledir tarzı yobaz bakış açıları.
kılların bağımsızlığını ilan etmesi.
(bkz: iktidarsız)
dünyada kendileri dışındaki tek insan cinsinin kadınlar olması ve onlarla yaşamak zorunda bırakılmalarıdır. öyle ki kendi hormonlarımız bile bize karşı.
erkekler açısından baktığında sorunu yoktur.
kadınlar açısından bakıldığında ise sorun erkek olmalarıdır.
bunun tersi de mevcuttur.
görsel

Budur.
(bkz: yarak afedersin)

yemin ediyorum şu bkz'ı vermek için 5 yıl bekledim.
erkeklerin genel sorunu, kadınlarda sorun olduğunu düşünmeleridir.
bunun tersi de doğrudur.
aşık olmak konusunda gri olamamaları. ya dalgasına bakar ya da kendini parçalayana kadar sever.
orgazm olana kadar attıkları taklalardır.
yapmayın bunu. birşeyleri kuralına göre, yerine, zamanına göre yaşamayı öğrenin. inanın anlık değil ömürlük zevklere kavuşacaksınız.
laptopun dizden hafif yukarıya doğru koyulmasıyla bacakları ve ordan da penisi ısıtması ve bununla gelen spermde kalitesizlik. tahta falan koyun altına.
işsizlik kızsızlık.
türk erkekleri için; lanet olasıca kıllı kıçları * *
o koca penislerinin beyinlerinden büyük olmasıdır.
(bkz: alex koşmuyor)
sadakat. ezelden beridir süregelen baş belası sorunlarıdır.
he bir de uçamamalarıdır. *