1. 1.
  birinci şart olarak kaşları zifiri siyah da olsa saçında sarı boya arayan anlayıştır. sonrasında doğallıktan ve sadelikten dem vurup kızın makyajsız halini görmeye tahammül edemeyen yapıdır. " huhaha abi evlenmeden hortumla bi yıkayın puhahah". madem önemli olan iç güzellik ne diye kalçasına bakıyorsunuz kızların kadınların? arka açıdan daha mı iyi görünüyor kalp güzelliği? temiz niyetine iyiliğine terbiyesine baksana sen önce. makyajı, saçı, dövmesi falan bunlardan sana ne. güzellik anlayışını, gelişen ve yapı bozan sosyal medya ile sonrasındaki egosal bir takım nedenlerden dolayı sadece dış güzelliğe odakladınız. gittikçe de mankafalaştınız. sizden ne adam olur ne de bir eve erkek. sığ beyinliler bir elin parmağını geçmez içinizdeki adam gibi adamlar
  8 -1 ... karpuzreceli
 2. 2.
  Beyaz ten, sarı saç ve mavi göz.
  1 ... selia
 3. 3.
  Herkesin görüşü farklıdır ama tek gerçek vardır orijinal kızıllar. Güzellikse söz konusu olan kimse yarışamaz kızıllarla ama birini sevmek için sadece güzel olması yeterli değildir.
  ... sakata gintoki
 4. 4.
  Türkiye de sarı sac, mavi göz ve uzun boy.

  Neyse ki esmer sevenler de var.
  4 -1 ... sweet but psycho
 5. 5.
  instagram ne diyorsa odur. Erkeklerin kendilerine has bi güzellik anlayışı olduğuna inanmıyorum. Öyle bi kapasite yok, en azından türk erkeğinde.
  1 -1 ... ruhsal enfeksiyon
 6. 5.
  merve boluğur ve benzeri olması. bir kadın böyle minyon yüzlü, küçük burunlu falan değilse direkt çirkindir zaten. kaya kafalı kazulet gibi bir kadını asla ciddiye almam.

  https://www.youtube.com/watch?v=2Cm7SOsdPIk+
  ... nesgayfe
 7. 6.
  https://www.youtube.com/w...vlIUQW8&start_radio=1+
  ... cilveloy nanayda
 8. 7.
  gözü mavi olsun gerisini hallederiz.
  ... thanatos gorse kiskanir
 9. 8.
  kısa boylu, hafif etine dolgun ya da minyon seviyorum ben, kısa boy şart. kısa boylu demiş miydim? evet.
  1 ... levent oran
 10. 9.
  simetrik yüz, çocuksu yüz yapısı, ideal büyüklükte meme ve kalça bunlar kritiktir.
  bunun yanında beyaz ten, açık renk saç, tercihen kısa boylu olması (1,70 altı) çünkü erkekler kısa boylu sevimli kızlardan hoşlanır. ardından da düzgün psikoloji ve kadınsı davranışlar gelir.

  her erkeğin evrensel güzellik anlayışı budur yahut buna yakındır.
  2 ... yamyam balagonda adami