bugün

Kendisinin bile ne istediğini bilmeyen bir karşı cinsle birlikte yaşam mücadelesi vermek. Tabi doğal olarak hiç bir zaman anlayışlı olmadığı dile getirilerek aşırı dozda dırdıra ve hakarete maruz kalmak.
tek neden : masraf.
çocuk yapmamak. bir çocuk yapsan evlilikten soğumak için vaktin kalmaz.
Erkek çalışcak çabalıycak kredi çekip ev alcak, araba alcak, düğün yapmak için para biriktircek, balayı için borca gircek bi de üstüne üstlük kız size kapris yapcak. utanmadan bir de evlenceğim erkekte şu da olcak bu da olcak diyolar ya bu kızlar insanı sinir ediyorlar. Bi de bu kız sizden önce çıktığı erkeklerle yatmışsa kimse kusura bakmasın böyle sevginin de aşkın da evliliğin de içine sıçarım. Hiç bir kız bu kadar zahmete, eziyete değmez. isterse birlikte yaşarım, gezerim, tozarım ev var, araba var, para da var ama evlilik asla.
sorumluluk alacak gücü kendinde görmemek.

eğer yakışıklı ve zenginse bir kadına bağlı kalmak saçma geliyor olabilir.
regl ve vajina kokusudur benim eski karıyı önce aldattım sonra boşadım bu yüzden. çekilmez bu karılar.
çok fazla baskı ve gözetim altına girmek olabilir. sıkılmak, boğulmak, gereksiz darlandırılmak kimsenin isteyeceği birşey değil. o yüzden eş seçimi çok önemli çok.
yoktur. evliliğe ısınan erkekte sorun vardır. baştan evliliğe sıcak bakıyorsa mantık bitmiş. evet.
Allah rızası gözetmeden evlilik yapan er kişi er geç evlilikten sogur.Bu sadece evlilik için geçerli değildir.
kızın akrabalarıdır. evleneceksin diye bir sürü saçma sapan insanla akraba olmak zorunda kalırsın. yetimhanede büyümüş bir kız bulmak lazım açık ve net.
Aşktan sarhoş olan erkeğin tamam evlenelim kafasından uyandığı gündür.
Soğuma yokta sen şöförsün diyolar kız vermiyorlar genel olarak insanlardan soğudum.
masraf sorumluluk.
Evlenen Arkadaşların anlattığı Beyaz eşya ve mobilya alışverişi anıları.
insanların değişmesi.
eşin kendini güncelliyememesi ( genel kültür ), bakımsızlık, ailesinin her konuda müdahalelerine izin vermek.
güncel Önemli Başlıklar