1. 6.
    bebek arabasıyla avm'lere akın edip, bebekle uğraşmaktan kalan vakti, kendilerine küçük beden gelen kıyafetlerin etiketlerini inceleyerek ve telefonla uğraşarak geçirmek.

şekerim tansiyonum düştü amk, bu ne biçim hayat.

(ha şimdi de sığır gibi yaşıyorum ama en azından kendime sığırım, öbür türlü başkalarına bağımlısın)
    8 ... kornisten kovulan perde ruleti
  2. 7.
    regl ve vajina kokusudur benim eski karıyı önce aldattım sonra boşadım bu yüzden. çekilmez bu karılar.
    1 -4 ... return of ibrahim
  3. 8.
    Düğün denilen süreçte sırf hatunun diğer hatunlara karşı hava atmak için yaptırdığım gereksiz hareket ve harcamalar.
    ... kate ip don
  4. 9.
    çok fazla baskı ve gözetim altına girmek olabilir. sıkılmak, boğulmak, gereksiz darlandırılmak kimsenin isteyeceği birşey değil. o yüzden eş seçimi çok önemli çok.
    2 ... sari toolet terligi
  5. 10.
    yoktur. evliliğe ısınan erkekte sorun vardır. baştan evliliğe sıcak bakıyorsa mantık bitmiş. evet.
    -1 ... ercument cozerr
  6. 11.
    erkeklerin evlilikten soğuma nedenleri

Fukaralıktır bence. Şu listeye bakın, kolomb ilk seferinden döndüğü zaman bile gemisinde bu kadar altın yoktu. Biz bunu nasıl alalım?
    2 ... the count of monte kristo
  7. 12.
    evli kadınlarla birlikte olmuş olmalarıdır. şahsen gençliğimde çok oldum.
    -1 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  8. 13.
    Evlilikten soğuma yoktur. Evliliğe sıcak bakmama vardır. Tabiki kimse yalnız ölmek istemez ama yaşarsam eğer 50-60 yaşından sonra ihtiyacım olan bir şeye neden 25-30 yıl önceden atılayım diye düşünür.
    3 ... uludag capkini
  9. 14.
    Umrumda olmayan sebeplerdir. Benimle evlenmek istemeyen defolup gidebilir.
    ... ruhsal enfeksiyon
  10. 15.
    şu evine erkek alan kadın haberleri gördükçe evlilikten soğuduğum doğrudur.
    3 -1 ... mecburi istikamet