1. 1.
    Kendisinin bile ne istediğini bilmeyen bir karşı cinsle birlikte yaşam mücadelesi vermek. Tabi doğal olarak hiç bir zaman anlayışlı olmadığı dile getirilerek aşırı dozda dırdıra ve hakarete maruz kalmak.
    1 ... dogrucu tosba
  2. 2.
    tek neden : masraf.
    1 ... cileksultan
  3. 3.
    çocuk yapmamak. bir çocuk yapsan evlilikten soğumak için vaktin kalmaz.
    1 ... mertce
  4. 4.
    Erkek çalışcak çabalıycak kredi çekip ev alcak, araba alcak, düğün yapmak için para biriktircek, balayı için borca gircek bi de üstüne üstlük kız size kapris yapcak. utanmadan bir de evlenceğim erkekte şu da olcak bu da olcak diyolar ya bu kızlar insanı sinir ediyorlar. Bi de bu kız sizden önce çıktığı erkeklerle yatmışsa kimse kusura bakmasın böyle sevginin de aşkın da evliliğin de içine sıçarım. Hiç bir kız bu kadar zahmete, eziyete değmez. isterse birlikte yaşarım, gezerim, tozarım ev var, araba var, para da var ama evlilik asla.
    1 -2 ... akdmsynbnymn
  5. 5.
    sorumluluk alacak gücü kendinde görmemek.

eğer yakışıklı ve zenginse bir kadına bağlı kalmak saçma geliyor olabilir.
    ... babet meraklisi
  6. 6.
    bebek arabasıyla avm'lere akın edip, bebekle uğraşmaktan kalan vakti, kendilerine küçük beden gelen kıyafetlerin etiketlerini inceleyerek ve telefonla uğraşarak geçirmek.

şekerim tansiyonum düştü amk, bu ne biçim hayat.

(ha şimdi de sığır gibi yaşıyorum ama en azından kendime sığırım, öbür türlü başkalarına bağımlısın)
    8 ... kornisten kovulan perde ruleti
  7. 7.
    regl ve vajina kokusudur benim eski karıyı önce aldattım sonra boşadım bu yüzden. çekilmez bu karılar.
    1 -4 ... return of ibrahim
  8. 8.
    çok fazla baskı ve gözetim altına girmek olabilir. sıkılmak, boğulmak, gereksiz darlandırılmak kimsenin isteyeceği birşey değil. o yüzden eş seçimi çok önemli çok.
    2 ... suveydanin pesinde
  9. 9.
    yoktur. evliliğe ısınan erkekte sorun vardır. baştan evliliğe sıcak bakıyorsa mantık bitmiş. evet.
    -1 ... ercument cozerr
  10. 6.
    Umrumda olmayan sebeplerdir. Benimle evlenmek istemeyen defolup gidebilir.
    ... ruhsal enfeksiyon