1. 1.
  Kendimden yola çıkarak var olduğuna ikna olduğum kötü bir durum.
  Bir erkek, bir kızı çok isteyip de elde edemezse, o kızı aşağılamaya, karalamaya çalışabiliyor.

  Aslında burada erkeğin kini, öfkesi o kıza değil. Zira sevdiğin bir kızdan bir günde nefret edemezsin. Bu öfke ; dolaylı olarak diğer erkeklere yönelmiş bir öfke. Yani senin elde edemediğin kızı, elde edebilme ihtimali olan erkeklere yönelik bir kin ve öfke var burada.
  Kızı karalayarak da diğer erkeklerin gözünde onu değersiz göstermeye çalışıyorlar.
  4 -13 ... ceviz agaci golgesinde
 2. 2.
  Dünya üzerinde evliler,çocuklar,hastalar vb grupları çık 2 milyardan fazla sikebileceğin amcık varken bu kadar kasmaya gerek varmı diye sormak lazım.
  4 -2 ... totorochan
 3. 3.
  Gayet olağandır. Iyi biri olsa beni reddetmezdi.
  1 -2 ... tenete
 4. 4.
  Yok göklere çıkaracaktım ahahah.
  2 -4 ... birseruvenindahasonunageldik
 5. 5.
  Adi ve Basit insanların işi alçaltmaktır. Yüksek seciyeli insanların ruhu yüksektir. Sevse de yükseltir, alçaltmaz onlar.

  (bkz: #39640574)
  2 -1 ... gazeloglu
 6. 5.
  nasıl yüzsüz ve beyinsiz erkekler var, ya theredphill! Bir kıza yürüyorlar üstüne bir de zorluyorlar ve elde edemeyince kuduruyorlar imiş.

  Ulan ben nasıl yüce bir erkeğim.. geç elde etmeye çalışma zırvasını, daha bir tane kıza dahi ondan karşılık görmeden merhaba bile dememişken Millet köpeği oluyor, elde edemiyor, sonra kızı karalıyor imiş. Cok acıyorum bu vajina döküntülerine çok..
  7 -1 ... md house
 7. 6.
  bir gerçeklik.

  yaralanmış benlik duygusunun tedavisi için şarttır.

  şimdi olaya başka açıdan bakarsak, kız sizdeki cevheri göremediyse sizin suçunuz ne?

  ben olaya böyle bakıyorum. herkes kendine yakışanla mutlu olsun. sizi anlamamış, belki de umursamamış kızdan size ne sallayın gitsin!
  4 -1 ... muhendis tarihci
 8. 7.
  Kindardır. Erkek yada kadın farketmez. Karakteri gereği intikam alma çabasıyla yaptıklarıyla daha da çok batan zavallı bir kindar.
  2 ... 88 s