bugün

mallıktır. saçın doğal halinin yanına bile yaklaşamayacak bu yapay güzellik bokum gibidir adeta. bunu beğenmek ise hiç anlaşılamaz.
duz mantikla bakarsan evet evet kesin dogru diyebilecegin bir genellemedir. Erkeksen evet abi kesin dogru bende duz sacli kizlari seviyorum ve oyle bir adamimki ideal versiyonum yani ben bu genelleme dogru diyorsam dogrudur moduna bile sokabilir insani zaman zaman.
önyargılı insan düşüncesidir. fön çekilmiş gibi durduğu için kızın daha bakımlı olduğu düşünüldüğünden tercih sebebidir.
kıvırcık saç iyidir hoştur, fakat bakımı da zordur, hele ki uzunsa. erkeklerin bir çoğu beklemekten hoşlanmaz ve bu sebeple kıvırcık saçlı kızlar çok bekleteceği için ieri görüşlü olup düz saçlıyı beğenirler, takar koluna gezerler.

ayrıca bir de kıvırcık neşesi vardır ki dillere destandır. nedeni bilinmez ama kıvırcık saçlı herkeste düz saçlı soğuk kızlara oranla bir mutluluk sezilir. istisnasızdır ki kıvırcık saçlı insanlar mutlu insanlardır. *
insan genel olarak sevdiğinin saçlarında elini gezdirmek ister. kıvırcık saçta özellikle de jöleli filansa o el gezmez. donar kalır öyle...
sanırım bununla ilgisi var
pırasa fetişisti birinin sevmesi doğal olan saç şeklidir.
aslında bıyıkları olmadıktan sonra, saç şeklinin ve renginin pek önemi yoktur. bıyıkları varsa en güzeli olsa çekilmez.
doğalından düz saçlara sahip bir hatun uyandığında daha güzel görünür çünkü gece saçları kabarıp bonus reklamı gibi olmaz.
hiç de olmayan birşeydir.

efenim bikere, kıvırcık saç fetişi diye birşeyden haberiniz olmalıdır. madem genelleme yapıyorsunuz, bu insanları nasıl göz ardı edebiliyorsunuz?

veyahutta, çoğu kıza düz saç yerine lüle lüle saç daha çok yakışmaktadır (bkz: alexis bledel).

hadi tüm bunları geçtim, düz saç, azıcık bakımsız kaldı mı kırılır (mı acaba). dışardan böyle çıplak gözle görürsünüz. ama kıvırcık saçta öyle mi efenim? sorarım. (belki de öyledir ama ben farkedememişimdir)

sözün özü; erkekler şunu sever, bunu sever şeklinde genelleme yapmak yanlıştır. hepimiz crossing-over yapılmış genler ile buradayız ki bu sebepten herkesin düşüncesi ve zevki farklı olabilir. lütfen...
(bkz: tüm kızların düz saçlı olması)
doğrudur ama olmayabilir de. "dalgalı, düz ne de kıvırcığı, benim için en güzeli insan olanı" diyenler vardır, haklılardır.
(bkz: sadelik)
düz saçın bayana daha derli toplu bir hava kattığından kısmen doğru olan bir genellemedir. "zevk meselesi bu işler ulan kıvırcıklara bayılıyorum ben" de derse biri çıkıp, haksızsında denilmez tabi.
(bkz: çü)

3 milyar erkek için böyle bir genellemeyi layık görmek çok enteresan.

(bkz: çü)
doğrudur. ne kadar erkek tanıyorsam hepsi düz saçlı kız sevmekte kıvırcık saçlı kızdan hoşlanıp dalgalı saçlı kız ile sevişmektedir. renk olayına girersek daha kompleks genellemelerle uğraşmak gerekir şimdilik erteleyelim onu.
(bkz: 25inde kafasında saç kalmayan kızlar)
daha çekici olduğu bi gerçek,
bu yüzden çok normal ve gerçekçi bi tespit.
kıvır kıvır kabarık saçlarımla evde kaldığımın resmi olan tespit.*
erkeklerin sevdiceklerinin saçlarıyla oynamayı sevmesinden ötürü ortaya çıkan olaydır. kıvırcık saçlı hanım kızlarımız genelde saçlarına jöle sürdüklerinden dolayı kurcalanmasına pek soğuk bakarlar.
bukle bukle kıvırcıklığın güzelliğinin farkına varamayan erkeklerin işidir.

edit : tamlama yanlışlığı giderildi. pf.
son yıllarda saç düzleştirici markalarının, modellerinin neden arttığını açıklar nitelikte. ~ ~
karıştırlması ve oksanması kolay olduğundan düz saçlar kıvırcık saçlara nazaran daha bir çekiçi gelir erkeklere, saçı oksarken parmakların içinde sıkışma gibi bir sıkıntısı yoktur. kıvırcık saçlarda el içinde sıkışır ve kızın canı acır. ve bunun ardından yanaga gelecek sert bir tokattan sonra tekme gelir ve sap gibi ortada kalırsın ama düz saçta böyle bir sorun yoktur su gibi kar gider parmaklar arasından mis kokulu teller. yaşasın düz saçlı kızlar hafif dalgalılarda yaşasın.
beyaz ten ve siyah saçla mükemmel giden uyumdur.
Doğru olma olasılığı yüksek bir genellemedir ancak Çarşı , çarşıdan aldım düz , eve geldim kıvırcık durumuna karşı...
erkeklerin zevksizliğinden kaynaklıdır. fabrikasyon gibi aynı tip kız meraklarındandır. düz saçlı kız saçını kıvırcık yapamaz ama kıvırcık kız saçını düz yapabilir. kıvırcık kız daha fonksiyoneldir. kıvırcık saçlı sevgilinize bunu hafiften ima etmeniz bile istediğiniz gibi olmasını sağlar.
güncel Önemli Başlıklar