bugün

karşıdaki kişi doğru erkek mi? bende doğru bir kadın mıyım? diye kendisine sormayan bazı arkadaşların genelleme eleştirisi.

"bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim" demiş atalarımız.
bu başlık bana doğuş'un "çekemez duygusuzsun" şarkısını hatırlatıyor.
Erkekte duygu vardır ama açığa çıkarmasını bileceksin. Şimdi durupta yatakta hayvani hislerin olduğu yerde duygu beklemek hayal kırıklığıdır.
Genelleme yapmamak gerek, benim içinde bulunduğum ilişkide de duygusallığa daha mesafeli olan taraf benim.
Erkek arkadaşım bana göre daha duygusal, ben ona göre çok daha rasyonel kalıyorum..
Erkekler duygusuz değildir, erkekler daha çok duygularıyla hareket eder aksine.

Duygusallık deyince niye herkesin aklına ağlaklık geliyor? Öfke ve şehvet de duygudur. Erkekler hep bu ikisiyle hareket eder, çok ilkelce.
(bkz: erkekler tesettüre girsin) swh.
ulan kızlarda erkeklerde aynısınız tek farkınız cinsel organ.
erkekler duygusuz görünürler ve çoğunlukla duygusuzdurlar..
kadınlar duygusal görünürler ama buna inanan adamın anasını ağlatırlar..
Zalimsiniz erkolar.
gizli gizli ağladıkları içindir...
görsel
Halbuki şu gözlerdeki sevgiye bir bakamısınız.
hep sunnetten dolayi.
isvicreli bilim adamlarinin deneylerle kanitladigina gore erkeklerin pipi uclari kesildiginde sinir sisteminde tahrip olusuyor, ve buna bagli olarak duygularinda azalma oluyormus.
Yani duygusuz dogmamisiz, sunnetle alinmis duygularimiz.
(bkz: bu konuda ben çok doluyum)
Doğada eşleri dişi seçer (bkz: briffault yasası)
Erkek o konuda etkisiz elemandır. Ne hissettiklerinin bir önemi yoktur. Olgun adam bunun farkında olur ve duyguları değil aklının peşinden gider. Duygusal erkek yoktur.
(bkz: Mantık ilişkisi)
Erkekler duygusuz görünürler ama duygusaldırlar. Kadınlar ise tam tersi.
kadinlarin duygu sömürüsü ve romantik numarasi yapmalari.
´´
Monna rosa - sezai karakoç
Geri gelen mektup - hüseyin nihal atsız

Erkekler, bakınız bu iki şiir türk edebiyatında bir kadın uğruna yazılabilecek sanat değeri en yüksek şiirlerden... Ortak özellikleri ne biliyor musunuz? iki şiirin muhatabı olan o iki kadın da şairlerin yüzüne bile baķmıyor, bu şiirleri umursamıyorlar bile.

Duygulu erkek bir kadın için ancak "sağlayıcı" olabilir. bir kadının sizi siz olduğunuz için, sizi bir erkek olarak istemesi tamamen gücünüzle, fizyolojik yeterliliğinizle ilgilidir. Romantizmle, efendilikle ancak iyi bir ikinci adam olabilirsiniz.
Aslında 10 numara duygulanırız da işte.
buda mi gol degil?

görsel
Sersem sersem konuşma. Herif merif dinlemem, bu sinirle imbiiitttt diye bağırırım.

Evet
--spoiler--
çoğunu yaptim da ne oldu allah aşkına?
--spoiler--

at yalani...
ayrica o listedekileri yapan erkek de net salak oglu salaktir.

Çoğunu yaptim da ne oldu Allah aşkına? Su konuda bir anlaşalım. Erkekler bencil ve daha vurdumduymaz varlıklar. Ondandir ki, en ufak olayda parlama kapasiteleri yüksek.

Bu entry kesinlikle laf sokma amaçlı yazilmamistir. Genellemedir.

Konu açılmışken, bundan sonra kimseyi sinir etmiyor (-ki bilinçli yaptığım çok nadirdir, kimseyle de uğraşmıyorum.)

Evet
Yanlış bir sanı.
Kaç tane aşk için, sevgili için şiir yazan kadın var?
Kaç tane aşk için, sevgili için şarkı yapan kadın var?
Kaç kadın aşkı için birbirlerini öldürmüş?
Kaç kadın aşkı için dağları delmiş, bir şehirden diğerine gitmiş 5 dakika görmek için?
Kaç kadın cebindeki son parayı harcamış sevdiğini mutlu etmek için?

O yüzden geçeceksiniz o kadın romantiktir, erkek duygusuzdur ayaklarını.
duygusal tuzaklarınıza düşmüyoruz diye duygusuz olduk xd.

şairlerin neredeyse tamamının erkek olduğunu bilmeyen cahil beyanıdır.
görsel
bunları yetiştirmek için harcadığım çabayı görseniz açamazsınız bu başlığı.

tam tersi bir durum söz konusudur ama şu anda ders zili çaldı, uzun uzun yazamayacağım belki bir başka baharda anlatırım duygusuzluğun temelinde kimlerin olduğunu.
erkek bulmus duygulusunu ariyor.

kizlar arasinda duygulu erkege erkek degil piremses denir. duygulu erkek isteyen yallah mavi istiridye barina.