bugün

insanlar için söyleniyorsa "yok artık", "oha, çü$" tarzında yorum yapılası şey.
ama filmlere konu olmamış değildir, şöyle ki;

(bkz: arnold schwarzenegger)*
(bkz: junior)*
(bkz: deniz atı)
(bkz: yaran feminist temennileri)
babası erkek olacaksa babası kim olacak? sorusunu akla getiren doğurma işidir.
Herşeyi erkekler yapacaksa kadınlar ne işe yarayacaktır. saçmadır.
(bkz: herşeyi devletten beklemek)
cem uzanın vaadettiği şeylerden birtanesidir.
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: ALTERNATiF CEM UZAN VAATLERi)
fedakarlıkta son noktadır, evlilik sözleşmesinde kesinlikle yer alması gereken bir maddedir, erkekler tarafından gerçekleştirilmediğinde çiftler arasında şiddetli geçimsizliğe yol açar.
ne de güzel olurdu denmesine sebebiyet veren hayaldir.o zaman iyi görünürdü ense tıraşı.ne de olsa öyle kolay değil uzaktan atıp tutmak. *
(bkz: seni baban doğurmamış sıçmış)
değişik durumlara yol açacak olaydır..
-ay aysel ya biz korunmadık ama hamile kalır mıyız?
-benim için düşük ihtimal canım hamile kalma olasılığı yüksek günleri atlattım.
-hsktir öyle gün mü var lan!ben gidip ertesi gün hapı,gebe testi neyim alıp geleyim ühühühü ben buna hazır değilim daha yaa..
gay olan kişilerin sevineceği olaydır.
bu olayın gerçekleşmesi sonucunda akraba yapılarımız değişebilir.
gerçekleşmemesini dilediğim düşünce olup gay bir ile yapısı olmasını hiç kimse istemez.
erkek: elinde olsa çocuğu da bana doğurtacaksın!
kadın: ah keşke bi yolu olsa... *
+ siz bir, biz dokuz doğuruyoruz
- altıncı yolda kamil. git çay koy!
9 ay gibi bir süreyi hiç bir erkek göze alamazdı. Çift prezervatif takılırdı.
(bkz: annem ben doğmadan ölmüş beni babam doğurmuş)
bebeklerin "uzun ince bir yoldayım" türküsüylen fırlayacağı durumdur. ulen bir taş düşürürken kıyameti koparıyorlar ne doğumu, sezaryen, sezaryen. ancak sezaryen paklar bu vaziyeti.
cenneti babalarında ayaklarının altına sereceğini düşündüğüm durumdur.
(bkz: deniz atı erkeklerinin doğurması)
erkekler zaten bir bira göbeğine sahipler... bebekler o bira dolu karında çok yaşamazlar onun içinde o iş yatar... yada oturup hamile erkeklerin ebru şallı eşliğinde plates yapması hahahaah komik olurdu hadi doğursunlar * olsun bence dedirten durum
doğurmak; bir şeyler üretmektir. bazen bir kadına karşı sevgi doğurursunuz bazense bir insana karşı heyecan. bazen sizi yarınlara taşıyacak düşler doğurursunuz. bazen insanları neşeye teşvik eden sözler. ve dersiniz ki erkekler de doğurur...
başlıkta insan tanımı yapılmadığından, insanların erkeklerinin değil, ama bazı balıkların, erkek iken dişiye dönüşmeleri nedeniyle yumurtladıkları bilinmektedir. en yakın örnek denizlerimizde yaşayan mırmır balığıdır.
erkeklerin sikmekten başka işlerede yaradığını görmek isteyen hatun temennisi. ama yok. isviçreli bilimadamları erkek türünün bundan başka da bi işe yaramadığını tespit etti. zorlamayın.