1. 1.
  dümdüz kırıksız bir saç herkesin hoşuna gider ancak erkeklerin kıvırcık saç tutkunu olanı da çıkar ve bunlar düz saçı sevenlere nazaran daha güçlü bir tutkuyla severler kıvırcık saçı,

  düz saç bulunması kolay , kıvırcık ise bulunması daha zor olan bir saç olduğundan ,kıvırcık severler, daha kuvvetli severler, ama erkeklerin düz saça bir düşkünlüğü vardır , bu yüzden düzleştirici denen hede icat edilmiştir ve kızların saçı hep bu alet yüzünden tiftik tiftik durur , yakar saçı...
  18 -5 ... joker da
 2. 2.
  (bkz: nefes alsın yeter)
  12 -2 ... oropher
 3. 3.
  (bkz: erkeklerin dalgalı saçlı kızları sevmesi)
  2 -1 ... zuhaaa
 4. 4.
  yalandır. bir kere düz saçı kıvırcık yapamazsın kolay ve ucuz yollarla ancak kıvırcık saç bir fön parasına düz olur. demek ki neymiş, biraz pratik düşünen erkek kıvırcık saçlı kızları beğenir. hem de mümkünse uzun olanından. şöööle beline dek. süper.
  edit:biliyorum kötü oy verenler düz saçlı kızlar. üzülmeyin ya, bu gerçekle yaşayabilirsiniz.
  edit2:hesaplarıma göre düz saçlılar daha çok bu sözlükte. hadi kıvırcıklar ve kıvırcık saçlılar.*
  33 -11 ... kelime
 5. 5.
  5 kızdan 4'ünün saçlarının düz olması sebebiyledir.

  (bkz: kızların fön çekme hastalığı)
  8 ... filozofil
 6. 6.
  resesif genin baskın gene üstünlük sağladığı ender durumlardan biridir.
  4 -1 ... fruko
 7. 7.
  Dalgali saclarin olmadigi bir yerde mumkun olur benim icin.. O dalgalara basini gomup o kokuyu icine cekmek.. duz saclar genelde sampuan reklamlarinin favorisidir ama dalagali saclarin verdigi heyecani vermez asla. henuz dokundugunda titreten dalgali saclar yoksa.. idare edilesi bir sac tipidir..
  8 ... iz birakmadan yururken
 8. 8.
  düz saçlı olduğunuz halde sevgili bünyesinin size gelip düz saçlı kızlardan hoslandığını söylemesiyle dumurluk olan durumdur. erkekler ne seveceğini bilemediğinde türettikleri düz saçtan hiç br önermeye ulaşılamayan hadisedir.
  6 ... meraklikedi
 9. 9.
  son derece doğru bir tespittir. test edilip onaylanmıştır. *
  4 -5 ... adonisdiyenickmiolur
 10. 10.
  (bkz: kıvırcıkım benim)
  6 -1 ... pilotmont