1. 1.
    çoğu zaman mide bulandıran arayıştır! kadının bitmek bilmez aşk arayışını alt edeli asırlar olmuştur!
    4 -2 ... meftune
  2. 2.
    dürtülerle ilgilidir. ayrıca kadınlar mı bitmek bilmez şekilde aşk arıyormuş pehhh. kadınlar paralı adam arıyorlar kendilerine aşk falan yemeyin milleti.
    5 -3 ... alucard nosferatu
  3. 3.
    Genelleme ile değilde, düşünürsek uçkuruna düşkün erkek sayısı gerçekten çok fazla. Ancak, duygusal bir biçimde yaşamak kadınların sadece ''sex'' malzemesi olarak düşünülmemeli, gerektiğinde her iki çiftin de birbirine duygusal anlamda sığınması gerekir. olay her zaman için kalpte başlayıp kalpte bitmelidir. bu demek değil ki, mantıksız bir aşka adım atalım..
    ... a professional with standarts
  4. 4.
    ülkemiz gençlerinin aslında ne kadar hırslı olduğunu gösteren arayıştır.

yılmak yok. bıkmak yok. usanmak yok. vaz geçmek yok. taktik belli. nerede olursa olsun ara, ne zaman olursa olsun ara, kim olursa olsun ara. zaten bi bunlara bi de sigarayı külünü dökmeden içmeye çalışanlara hayranım. ülkemize büyük atılımlar getirecek potansiyellerdir.
    3 ... mastarekii
  5. 5.
    (bkz: cinsellik arayışı)
    1 ... benligine ben katan adam
  6. 6.
    (bkz: erkekler sperm kafalıdır)

erkekler sonuç, kadınlar süreç odaklıdır.
    2 ... timarli necati
  7. 7.
    doğası gereği erkek uyurken bile kovalar.
    ... siyah atli prens
  8. 8.
    bir damacananın 5 santim çapındaki deliğinde son bulan arayıştır.
    1 -1 ... coremax
  9. 9.
    --spoiler--

max 10 dk biten olaydır.

--spoiler--
    şakayı bı kenarda bırakırsak bastırlımış duygulardan kaynaklanan bir durumdur. Söz konusu hadiseye * ayıp günah gözüyle bakılarak, sex yapan hatunların orospu görülmesinden kaynaklanmaktadır. hatunlara öyle bakarsanız ya gayler çoğalır ya da erkeklerin cinsel arayışı evlenseler bile bitmez...
    -1 ... kim lan aynadaki
  10. 10.
    surekli uremek istediklerinden kaynaklanir.
    ... annabelle s secret