1. 1.
  Gece gece beni uykumdan etmiş ciddi bir sorunsal.
  Ciddi çünkü böyle sevimli kelimeler yerine hakaret ve argo içerikli kelimeler kullanmayı tercih ediyorlar. Böylelikle sempatiden, samimiyetten uzak bireyler yetişmiş olacak. Korkunç.

  Toplumun öyle bir baskısı var ki, bir erkek öbürüne canım, tatlım, hayatım gibi kızların günlük dillerinde sık sık kullandıkları kelimeleri kullansa direkt başka gözle bakılıyor; ibne, top, gay gibi yakıştırmalarda bulunuluyor. Buna istinaden erkekler kendilerini ispatlamak için daha fazla argoya ihtiyaç duyuyor, ne yazıktır ki ülkenin şiddet oranı artıyor. Yazık gerçekten.

  Abdurrezağın ahmet'e aşkım, ali'nin mehmet'e birtanem, yahya'nın nuri'ye bebeğim diyeceği günler için çabalayalım!
  31 -16 ... essy
 2. 2.
  Kadın gözüyle bakan sözlük kızına ilginç gelen ama aslında bir erkek için oldukça normal bir durum. Birbirimize tatlım, balım, çiçeğim, diyerek mi samimi olacağız? Biz böyle de gayet samimiyiz zaten. Gerçek samimiyetsizlik kızlardadır. Bir erkek saçın tıpkım s*kim gibi olmuş diyebilir ama kız illa iltifat etmek zorunda hisseder çünkü samimiyetsiz. Hem de birbirimize tatlım, bi tanem, böceğiö yakıştırmaları doğamıza aykırı. Biz bunları ancak sevdiğimiz kız kişisine söyleriz*. Bir başka erkeğe öyle dememiz çok şekilsiz bir durum. Kız kıza tatlım vs. Der erkek kıza tatlım vs. Der, yani kıza denir, kıza denmesi yakışır. Çünkü bunları erkek hak etmez ki bir kere. Kirli sakallı tatlı mı olur?..
  13 -1 ... kapi kolu piyadesi
 3. 3.
  Kelimeler yerinde güzeldir.
  Biz erkekler reis, kardeş, kanka, aga, bro, paşa, başkan, diye hitap ederiz. Tabi toplum içinde. Biz bize iken yabancı yokken duymadığınız hitaplara şahit olursunuz. Bunun sebebi bu tarz insanların çok yakın olması, yediği içtiğinin ayrı gitmemesi, maddiyatın geri planda kalıp maneviyatın ön planda olması diyoruz, kısaca özünde kanka ya da kardeşlik.

  Şimdi fark ettim. Bütün yönetici ünvanlarını sahiplenmişiz.

  Bizi rahat bırakın. çiçekler, canımlar, cicimler, balımlar siz kadınların olsun, size daha çok yakışıyor.
  9 ... bay efendi
 4. 4.
  Bu embesilin, feminist artığının ahırda yaşıyor olduğu iyice belli oldu.

  Dedikleri gibi erkekler, aptal sözcüklerin altına sığınıp samimiyet kurmaz Ve birbirlerine hayal ettiğin kelimelerle hitap etmez. tabi, böyle ahır mahsullerinin çevresi hariç.

  tezek üstünde yaşayanlara da hayat zor be.. ahah. Pisliklerinizi temizleyin arada, oksijen girsin biraz, sonra yine yazın.
  9 -2 ... md house
 5. 5.
  insanların benim hakkımda ne dediğini kafaya takmayı uzun sure once biraktim.

  Saçlarımı seviyorum, dokulsunler ve beyazlasinlar istemiyorum.
  1 ... alpertunna
 6. 6.
  Çok üzücü bir durumdur. Yazık ya.
  2 -3 ... ruhsal enfeksiyon
 7. 7.
  Kızların birbirine ağcığım götüm memem diyememesi gibi birşey.
  3 ... sktireden adam
 8. 8.
  karı kısmı gibi balım böceğim diyerek aşırı samimi olup, sonra güvenini kazanıp sırtından bıçaklama gereği hissetmediğimiz içindir. erkek kısmı her zaman guard'ını alır, ona göre hareket eder.

  birbirine böceğim diyen iki erkekten çıksa çıksa anca yeni beste mana mana mana çıkar.

  iki erkek yanımda birbirine böceğim dese, haykırır ve sıçrarım herhalde. hayal edemedim mk.
  2 -1 ... captainblack04
 9. 9.
  yanılgıdır. etrafta kimse ( kızlar ) yokken birbirimize canım aşkım deyip yanaktan makas alıyoruz ki. ortamda bir kız var ise yapmıyoruz. gizli bir tarikatız biz şifreli el sıkışmamız bile var. o koç gibi kafa tokuşturma mevzusu aslında "hehehe nasılda uyuttuk kızları dimi aşkoşoroloşkolom" demek.

  şakası bir yana başka bir erkek böyle dese bana yanaktan öpecek gibi yanaşır atış menziline girince kafayı gömerim burnuna. pis seni be aşkım neymiş kocaman adamım lan ben.
  10 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  Yarraam gibi samimi bir kelime varken ihtiyaç duyulmayan önemli de olmayan bir husustur.
  4 ... yalanmakinesi