bugün

**
fiziksel olarak zaten olması mümkün olmayan bir hededir.
ancak erkeklerden her defasında red yiyen sözüm ona çekici ve bir o kadar seksi türk kızının pislik atmasıdır.
çok sikilmiş kız beyanatıdır.
beyinsizlerin urettigi sikimsonik tespittir.
gerçek değil saçmalıktır.
tespit yapayım derken, sıçmaya teşebbüs etmektir.
kıçında tekme izi olan bir ergenin söylemidir. tekme izi geçtiğinde tekrar kürkçü dükkanında gözlerini açacaktır. hürmetler.
en ünlü şairler, en sevilen sporcular, neredeyse bütün dünya ülkelerinde başbakanlık ve cumhurbaşkanlık gibi neredeyse bütün büyük makamlara sahip olanlar erkeklerdir. hatta ve hatta en ünlü ahçılar bile. hangi kadın napmış sorusunu akla getirir.
(bkz: beynimi kaybettim hükümsüzdür)
bakalım freud bu konuda ne diyor?

"madem beyinsiziz o zaman bize niye bey diyorlar?"

(bkz: hadi feministler bunu da açıklayın)
Bir erkek olarak katıldığım konu. Bizde beyin olsa evlilik denen olay olmazdı zaten.
Sol frameye baktıkça akıldan geçen düşünce.

Aklı başında, kendi halinde yazanları tenzih ederim.
(bkz: iq 224)
şükür bugün de kendimizle ilgili yeni bir sey öğrendik. sen git o kadar oku et, sonra beyinsiz olduğunu öğren. şimdi hemen diplomaları yırtarak başlıyorum çözüme.
--spoiler--

Aklı başında, kendi halinde yazanları tenzih ederim.

--spoiler--

teşekkürler zalbert hanım bilmukabele.

(bkz: bardağa dolu tarafından bakmak)
görsel
uludağ sözlükte yazıp , aynı sitede açılan başlıklara bakarak erkekler hakkında genelleme yapabilen yüksek iq lu beyin salatası saptaması.
Evet çok beyinsiz erkek var ama hepsinin yanında bir kadın var demek ki kadınlar da beyinsiz.
Kan başka yerlere hücum ettiği anlar da, beyinsizce hareket ettiğimiz doğrudur.
Evet erkekler kapatılsın.
ay hem beyinsiz, hem sapıklar, allahım sen bunların şeylerinden aman işte şerlerinden koru bizi.
Ablam uçmuş iyice.
görsel
şimdi bu insanımsı dişi yaratığa (gay de trans da olabilir) bir laf etsek (yazsak) cinsiyetçi kadın düşmanı olacağız.
bunun için susma hakkı kullanılmıştır.

edibüdü: benim bildiğim beyinsiz canlılar örneğinde deniz anaları var.

yok yani, cinsiyete atıf yapılıp "deniz babaları" değil de "deniz anaları" denmesi de garip. öyle ya, erkekler beyinsiz olsaydı deniz anaları değil de deniz babaları derlerdi.
--spoiler--
aklı başında, kendi halinde yazanları tenzih ederim.
--spoiler--

beni tenzih ettiğiniz için minnettarım.
Beyinsiz değil öndekine söz geciremiyorlar şuan oturup bu duruma sevinin bence faydalanmaniz elinde oynatmaniz öndeki sayesinde o durdunda korkun o zaman.
Beyinsiz erkek seven qıslar fav.
güncel Önemli Başlıklar