bugün

keşke hayatlarındaki kadınlara da bu kadar sadık olabilseler.
ulan öyle bir sadakat ki bu ben geçen fark ettim eleman saçlarımın afedersiniz amına koymuş ve ben senelerdir aynı yere gidiyorum. Bıraktım değiştirdim bende. mutsuzum ama yapacak bir şey yok.
Tamamen istediği saç şeklini anlatma zorluğu ve berberlerin çoğunun anlayamamasından kaynaklıdır. Anlayan berber vardır ama pahalıdır her zaman gidemezsin. Bu yüzden saçını tanıyan, bilen berbere gidersin sürekli, saç kesimini de beğendiysen. Sadakat falan değil yani tamamen kendi çıkarları. Sadakat çıkar gözetilmeksizin gösterilir.
Ortaokul dan şimdiye kadar traş olduğum berber artık işi bırakınca saç sakal birbirine giriyor hala traş olmadım. Çok özledim onu.
iyi berber kötü kadından daha faydalıdır seni jilet gibi yapar şeklinizle prim yaparsınız.
iyi de kesse , kötü de kesse saçımızı bırakamıyoruz berberimizi.
Erkeklerin sadakat anlayışının tek var olduğu an denilebilir mi? keşke eşlerine ve sevgililerine de berberlerine sadık oldukları kadar sadık kalmayı bilseler...
Sahi ya. Zaten kısacık kestiriyoruz ve bunu her berber yapabilir.
geçen ay berberden söve söve gelen babamın bu ay yine aynı berberden söve söve gelmesiyle gözlemlediğim sadakat çeşidi. lanet olası özellik nesilden nesile aktarılıyor.
bence gizli ipnelik belirtisidir.

görsel
temas etmeyenini bulursanız yapışın bırakmayın. evet.
berber namustur, fizana gitse oraya gidilir.
berber namustur, fizana gitse oraya gidilir.
Herkese mi değdirtelim. Yollu değiliz biz.
güncel Önemli Başlıklar