bugün

azıcık aklı olan her kadının çözmekte zorlanmayacağı durumdur!
-bir kızın adı ayşe diğerinin adı melisa olsun! bunlara melisa ismindeki kız otomatikmen daha çekici gelir!
-taytı, makyajı, mini eteği eleştirirler ama eleştirdikleri şeyi bir kızda gördükleri zaman ağızlarının suyu akar!
-kesinlikle komplike düşünmezler! her şey onlar için olabildiğince açık ve de kolaydır!
-futbol diyince klasik şartlanmış hayvan gibi hepsi aynı moda geçer!
-zevkleri, eğlenceleri, giyimleri, prototipleri, davranışları cinsleri arasında öyle çok farklılık göstermez!
-hepsinin kadınlarla ilgili şikayetleri aynıdır, aynı şeyleri tekrarlar dururlar!
-biri çıksın bir kadını seksi buluyorum desin arkasından gelen 100 erkek de aynı şeyleri tekrarlar!
bütün genellemelerin yanlış olması gibi buda yanlış.
hadi bunuda açıklayın ateyizler.
(bkz: Ne bu şimdi)

Kezbanlık baki.
mod on, kalkmış hali.
mod off, inmiş halidir.
doğru tespittir, yalnız ilginçtir ki bu kadar basit canlıları anlayabilecek kadar zeki kadın yoktur.
dişiler içinde böyle maddeler halinde sıralama yapalım hadi.

-kendini paralı bir erkeğe sevdirir onunla gününü gün eder, birde utanmadan nefes alıp yüzüne bakar.
-150 kilodur kezbanlıkta son modadır. zaradan aldığı taytları utanmadan giyer.
-kadın programları görünce eli ayagı birbirine dolaşır kim kimi sikmiş kim kime kaçmış bunları öğrenmeden asla tv karşısında kalkmaz.
-hepsi adam gibi bir erkeği bulamamaktan yakınır oysa kendilerinde sorun olduğunu düşünmezler.
-ve en önemlisi çoğunlukla pistirler. abi o kulakların içi temizlenecek ya pislik yuvası olmuş amk.

edit: bir kaç kişi hariç.
aynada kendini gören kezbanın o özelliğini karşı cinse yükleme hastalığı.

edit: hunharca eksiledim.
bence çoğu insan basittir. basit olmayı kendisi istemez hayat şartları, çevresi insanı bu hale getirir. bu genellemeyi yapabilmek için ilk önce çevreni iyi bir analiz etmek gerekiyor. diyelim dünyadaki bütün erkekleri tanıyıp konuştun falan o zaman bu genellemeyi yapabilirsin. diğer türlü doğruluk payı çok azdır.
kendisini akıllı sanan kezban söylemidir.
kendi kusurlarını başkalarına yüklemek eziklik değildir de nedir.
genelleme yapmadan yazılsa doğru olabilecek bir tespit. yazdın ama olmadı. bu sefer olmadı.
Evde kalmaya mahkum kadınların baslattığı felsefe akımıdır.
Sevgilisinin terk ettigi ergen kız muhabbeti.
valla oraya 2 kız yazılmış fakat melisa harici diğer kız kimdir çözülememiştir. Diğer kızın adını yazmamışsınız.
Dogru tespittir hatta pisligin assaligin tekirdirler.
yarası olan gocunur gerçeğini yaşayan kişilerin söyleyebileceği, ergenlikten kalan ama yavaş yavaşta hayatın gerçeğini öğrenen bir bayanın yazdığı ve kendi gerçekliğinden paylaştığı bir başlıktır. Teşekkür ederiz...
(bkz: türk kızlarının giderek yalnızlaştığı gerçeği)
(bkz: beta)
kadınları sinirlendirmemesi ünlem işaretlerine yöneltmemesi gereken ve binyıllardır zaten bilinen gerçeklerdir.

hayır beğenmeyen varsa lezbiyen olabilir mesela. yok penisten vazgeçmem diyenler için de çok güzel dildolar yapmışlar yani. "beni anla beni anla" ne anlayacam lan seni. napıyon ki bana. kıçı kırık bi fakülte okuyosun diye seni tanrılaştıramam. çocuklarımın anası ol, belki o zaman anlarım.

sanki boeing kaldırıyon bana amk. beni anlaymış.
Doğru ve yerinde bir tespittir. Basitlikleri kadınlar tarafından ifşa edildiğinden bu yana kendine güveni olmayan tipler burası gibi sözlüklerde kadınları aşağılayıcı başlıklar açarak kendilerini tatmin ederler. Oysa ki; ne kadar komik durumlara düştüklerini anlayamayacak kadar basittirler. Lütfen kendinin bilincinde olanlar üzerine alınmasınlar.
-çoğu için bir kadınla her başlangıcın sonu sevişmeye gitmelidir!
-kadınlarla dost olmayı onunla bir gün sevişebilmek ihtimalini göz önündde bulundurarak kabul ederler!
-sevdikleri kıza ya çok iyi ya da çok kötü davranırlar ortası yoktur!
-çoğu pahalı araba hastasıdır!
-hayatlarında önem verdikleri 3 şey vardır; kadın-para-futbol!
-güç gösterisine bayılırlar!
erkeklerden çok darbe yemiş saf kızcağız söylemi.
evet hayır de uzun cümle kurma anlamasını bekleme yemek hazırla maçına karışma yeter.
basit bir kadın tarafından ortaya atılacak görüştür.
muhtemelen bu kişi uçkuru peşinde koşan abazalar tarafından yoğun ilgiye maruz kalmış ve bunun getirisi olarak egonunda şişirilmesiyle erkekler şöyledir böyledir demeye başlamıştır.
aklı başında erkeğe denk geldiğinde, ya da hoşlandığı erkek kendisine yüz vermeyince yine aynı şekilde erkekler şöyledir böyledir diye konuşmaya başlar.
unutulmamalıdır ki bir insan başkalarını sürekli eleştiriyorsa eleştirdiği o özellik muhakkak ki kendisinde de vardır.
kadınlar daha detaycıdır erkekler bütüne bakar daha basit düşünürler kadınlar kadar derin anlamlar yüklemezler kelimelerine.