bugün

bakireden kasıt iki bacak arasındaki zarmı, kafadaki zarmı.
kafadaki zar yırtıksa iki bacak arasındaki yırtık olmamış neye yarar. sakso çekmiş ve sürtünme yolu ile defalarca ilişkiye girmişse, hoppidi hoppidi kucak kucak gezmişse, amı istediği kadar sağlam olsun o kız bakire değildir.
bakire arayan bi erkek; hem kafadaki bakireliğe bakar hemde iki bacak arasındakine.
dolayısıyla bir erkeğin bakire kız istemesi bu yüzdendir.
cipsi ilk açan kişinin sevincini ve sahiplenmesini yaşamaktır.
normlardır.*
Hayvan olmamalaridir. Sonuçta geçmisini unutan canlilar degiliz ve kendimize es seçerken de temiz bir es istiyoruz ki ilerde sorun olmasin. Ben erkek olsaydim bakire olmayan bir kizi asla kaldiramazdim. Çünkü sürekli aklima baskalariyla yasadiklari gelirdi. Tabi ayni sey erkekler için de geçerli. Bakir olmamasi gerçekten büyük bir sorun. Bana göre birden fazla kisiyle cinsel iliskiye giren kisi, 4 karisi olan adamla ayni degerdedir. Ama tabi bu devirde bakir de bulmak zor bakire de...
(#16349350) ufak, ucundan.
aslında cevap basittir. daha önce biriyle cinsel ilişkiye girmiş bir kadın istememeleridir. bu istekleri medeni veya mantıklı mıdır bu başka bir başlığın konusudur.
yazmaktan artık bıktığımız olaydır. yönlendirme yapalım efendim.
(bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/15349318/) (bkz: )
benden başka s*ken olmasın mantığı. erkekler birlikte olduğu kadınları başka erkeklerin s*kmiş olmalarından hoşlanmazlar. ama gelin görün ki 100 tane kadınla birlikte olmak isterler.

not: erkeğim.
kızın hayatındaki ilk erkek olmalarını istemeleridir. haklıdırlar da. kız dediğin namuslu olcak lan.
anlamadığım şu, gereksiz bir marjinal olma isteği ile ar,namus kavramlarını hiçe saymaya çalışmanın anlamı ne?
özellikle uludağ sözlükte bu ayuka çıkmış bir vaziyette. elbette bir insan sevdiği,ömür boyu eşi olarak kabul edeceği insanın daha önceden bir başkasıyla ilişkiye girmemiş olmasını istemesi gayet doğal hatta bunu kadında istemeli sen nasıl istemiyorsan eşinde bunu istemeyebilir.

yani buradan atıp tutanlar yok namus bacak arasında değil kafadadır. yok önemli olan o ince zar değil zamazingodur falan. yani senin miden senden önce onca kişiyle beraber olmuş bir eşi kaldırıyorsa eyvallah ama bunu istemeyene de yok yobaz,cahil bilmem ne deme hakkıda bulamazsın he eğer dersen bende sana dürzü,godoş,puşt derim.
belki de ruhu bakire arıyoruz dur.. belki de kim bilir sadece daha önceden başka bir erkeği sevdiğini kabullenemiyoruz.. belki de başka bir erkeğe güvendiğini tahammül edemiyoruz.. belki de sen gözlerine dalıp gitmeye kıyamazken başka bir erkeğin materyali olduğu aklımıza gelip çıldırıyoruz.
namusu bacak arasında zannetmeleridir. yok öle bişey anam. sen bakirsen bakire olanını ara. haklısın. ama değilsin siktir git burdan. çabuk.
beyinlerinin bakir olmasından kaynaklanır.

bi açılsa o beyin, bi kullanılsa öyle bir şey olmaz.
bencillikleridir.

ayrıca ikiyüzlü namus anlayışıyla yetiştirildikleri için kendilerine serbest gördükleri şeyi karşı cinse yakıştıramazlar.
(bkz: mahalle baskısı)
başlarına güneş geçmiş olması.
sebebi destan gibi veya minik bir dize şeklinde yazılsa da bekarete önem vermeyenlerin anla(ya)mayacağı
, anlamak istemeyeceği bir sebeptir. mesela, sen de bir erkek olarak bilirsin, hatta istersin bir kızla cinsel ilişkiye girmeyi ama gerek ahlaken, gerek dinen-ki bu daha önemlidir ve zaten ahlak dinin altkümesidir- bundan kaçınırsın. bekaretin bir de her basit ilişkiye kurban edildiği bu zamanlarda; daha da açmak gerekirse 'cinsel beraberlik yaşama' üzerine kurulan yalancı aşkların çoğaldığı bu zamanda elbette ki 'bedenini özel birine saklama' daha da önem taşıyor. o özel beraberliği, özel bir dönemde ve özel birine saklamak elbette ki evlilikle mümkündür. konu sadece bekaretini koruyup da diğer cinsel ilişki türlerini denemek de değil. konu; kişiliğiniz yanı sıra sahip olduğunuz en önemli bir şey olan bedeninizi özel olmayan veya sadece belli bir dönemde size özel olan birine sunmak. bekaret sorgulamak elbette bana düşmez ama kadınlara soruyorum bir erkek olarak: şu ana kadar evlilik öncesi bekaretinizi kaybettiniz. ve hepsi de sadece hayatınızın belli bir dönemi özel olan kişi için verdiniz ve şimdi hiçbirisi yanınızda değil. peki evlendiğinizde, yani hayatınızı beraber paylaşacağınız birini bulduğunuzda bedeninizi sadece ona aitmiş, sadece o özel kişi dokunmuş gibi sunabilecek misiniz? ben şahsen hem dinim için, hem de o hayatımın özel kişisi için bu bakirliğimi koruyacağım.
(#16944551)
güzel bir picasso tablosuna sahipsin, herkese elletir misin?
doğal seçilime göre, bir erkeğin elindeki kıt imkanları bir başka erkeğin soyunun devamını oluşturan bir bireyi büyütmek için harcaması kendi soyunun devamı için en tehlikeli şeydir. bu nedenle bir erkeğin dişide aradığı özelliklerin başında sadakat gelir.

bekaret ise yalnızca türk kültüründe yada müslüman kültüründe değil, belli başlı tüm kültürlerde kadının sadakatinin göstergesidir. erkeklerin bu arayışındaki asıl amaç sadık bir eş bulmak ve bunun sonucunda, elindeki kaynakları harcadığı çocuğun kendi soyunu devam ettireceğine emin olmaktır. esasen içgüdüsel bir olaydır ve alışılagelmiş bir arayış olarak günümüze ulaşmıştır.

tabi ki günümüzde içgüdüsel davranışlar yerini büyük ölçüde düşünsel davranışlara bırakmıştır. yine de bazı temel konularda (hayatta kalma, üreme vs.) içgüdüler hala ön plandadır.
hem bakire hem kadın bulunamayacaktır da o neyse. ilk ve son olmak isteğidir muhtemelen. ya da sadece ezber, yıllardır süregelen bir şey.
kadın sonrasına bakar erkek öncesine.
not: o şey olsun olmasın yapan her şeyi yine yapar. ve bakire biriyle evlendiyseniz, kandırılıyor olmanız ihtimal dahilinde...
eklemek istediğim bir şey daha var ama argoya hiç girmeyeyim.
sen bakirsen en doğal hakkın.ha yok piçin tekiysen kusura bakma da bakire alsan dahi evlendiğinin ertesi günü eski sevgilileriyle yatar hatta ilk aşkı falan.eh ama layık.
(bkz: ataerkil kişilik bozukluğu)
" Kıyaslama" yapılamasın, şayet kendi eksiği varsa görülmesin diye bence. Ayrıca " sen beni bakir mi bekledin de ben sana bakire geleyim eyy bekir? " Denmesi gerekir bunu isteyen er kişiye.
Sadece Arap ülkelerindeki erkekler ve Türkiyedeki erkekler bakireliğe bu kadar önem vermektedir. Diğer ülkelerde bekaret problemi coktan ortadan kalkmıştır. Bi erkeğin önceden ilişkileri olmuşsa, bi kadının da olabilir. Diğer kadınlarla her haltı yiyipte en sonunda bakire kız almak sözde namuslu olan geri zihniyetlerin yaptığı eylemdir. O zaman sende evlenene kadar hiç bir kadınla birlikte olma karı-koca birbirinizin ilki olun. Madem o kadar namus düşkünü erkekler var ortada o zaman onlarda evlenene kadar cinsel ilişkiye girmesinde kadın-erkek eşitliği sağlansın.