1. 151.
  ayılıktır, barzoluktur.

  buna tercih diyenin de aklı izanı yoktur kusura bakmayın. senin “tercih” deyip doğal seçilimle açıklayamadığın her şeyin zebellah gibi toplumsal sonuçları var. nasıl ki kadına şiddet aile içi sorundan ziyade bir sistem sorunu, bu da öyle. esmer beğenmenin, bakire istemenin onu istemenin bunu istemenin leş yiyici yaşamanın toplumsal sonuçları var kardeşim anla artık şunu. senin bu kökü belli olmayan kibrin kök koparıyor anla. hem kadınların hem erkeklerin tepesine çok ağır bir sosyolojik baskı olarak çöküyor.

  bakire istiyorum diye dolanıp “ama kadınlar zengin istiyor” diye ağlanıyorsun, bir düşün gerizekalı kardeşim. bakire istiyorum diye dolanıp “bu kadınlar niye kezban niye manyak” diye ağlanma artık. eline sopayı taşı alıp hayvana atmak ilk senin cinsinin aklına geldi. o nedenle gücün tanımı değişti diye ağlanma ya da kadın üzerinde yarattığın sosyolojik baskıya son ver.

  el birliğiyle bu toplumun psikolojisini bozuyorsunuz. sevişmeyi kadına ceza gibi gören erkekler yarattınız. sevişmeyi erkeğe lütuf gibi gören kadınlar yarattınız. makasın arasındaki kesim heba oldu sinir hastası oldu.

  tekrar ediyorum bu bir sistem sorunudur. hayatınızın kişisel alanını ilgilendiren her şey, yüzleşemediğiniz her kimlik siyasi alanın da sorunudur.
  1 -1 ... failatunfasizma
 2. 152.
  Kaşarlara dert olan başlık. Hayır sanki çok anormal bir şey gibi bahsetmiyorlar mı ayar oluyorum amk. ne zamandan beri bakire birini istemek suç veya sanki bakire olmak utanılacak bir şeymiş gibi, uzun uzun yorumlar yapmışlar. Hayır yani ruhu ve bedeni kaşarlanmiş orospu mu arayacaktik amk! azalarak bitin, tükenin!
  2 -2 ... subotai noyan
 3. 153.
  Arz talep ile alakalı durum, günümüzde pek kimse kelimenin tam anlamıyla bakir ya da bakire değil.

  Vücuden herhangi bir temas bile olmamış olsa bile bakışma, biri için kalbinin çarpmış olması, biri için endişelenmiş olması fikrimce o kutsal bekaret anlamını bozuyor.

  Fiziki ve ruhsal bakımdan yaklaşırsak kadınlar için cinsel birliktelik yaşadığı erkek sayısı arttıkça bir sonraki erkeği daha az seviyor, ona daha az bağlanıyor.
  Kızlar kendinize sorun ilk ilişkiye girdiğiniz üç adamı mı kaybetmemek için çabaladınız yoksa son üç seferinizdekini mi? (15-27 yaş aralığında)

  Tabi bu durumda Yaş parametresinin önemi de ekleniyor, 27den sonra kadının biyolojik çanları çalıyor, bulduğu iyi kötü biriyle çok da seçici olmadan hormonların baskısıyla eşi olarak seçebiliyor, onu ne kadar seviyor derseniz muamma. Evli bile olsa o kadının bir yerden sonra gözü kayıyor.

  Ben kendim ne aradığımı bilmiyorum, işlerime odaklandım şu aralar cinsel partner bile aramıyorum. Öyle konuşuyorum, instagram ve sözlük üzerinden kadınlarla.
  2 -6 ... just millionaire
 4. 154.
  istediği her halti yiyip sanane diyenlere “sanane??” diye cevap verilecek sorudur. size ne aq?
  4 -3 ... ozzy osbourne
 5. 155.
  bakirelik kızın karakterinin, kendini sevdiği erkeğe saklamasının bir göstergesidir de ondan. kız bir kaç defa aşık olmuş fakat umursanmamış evlenme teklif edilmemiş ve daha hala bekaretini muhafaza ediyor ise bu daha makbuldur.
  1 -4 ... pitislarin hamcisi
 6. 156.
  beyninin dehlizlerinde kendine güven ile ilgili derin boşluklar vardır, sebep bu kadar basittir.
  bir de bu adamın beynine girmeyen kadın kalmamıştır, bu yaşanmışlığa rağmen, hiç yaşamamış aramak enteresan gelir.
  1 -2 ... fismacunu
 7. 157.
  Sözlükte bakir bakire başlıklarını sevmiyorum. Bazı şeyler gizli iken güzel.

  Reddit de böyle başlıklar açılıyor mu şimdi? Salt cahillik.
  2 -1 ... n dakota
 8. 158.
  sıfır araçla ikinci el arasındaki durumla aynıdır. sıfıra mı binmek istersin ikinci ele mi baby.
  2 -4 ... twopac
 9. 159.
  vajinaya ilk girmek daha zevkli oluyormuş.
  ... intiharkorkusu
 10. 160.
  (bkz: Aramaya inanmak).
  Hıcbir erkeğin direkt olarak bir ilişkiye bakiremisin diyerek başlayacağını sanmam.
  Yada sanmıyorum.
  Bunu zaman gösterir.
  ... atlant isten gelenadam