1. 131.
    biz bunları hep yazdık yine yazalım amk.

biraz şey gibi. sorunlu.

çünkü çocuğunda daha önce beraber olduğu adamların genetik özelliklerini taşıma durumu var. işi hiç ahlak, din, inanç üçlüsüne sokmadan bunu en başta diyorum ki birileri ağızlarından tükürükler saçarak saldırmasın. ruhospu ve meriçgiller hiç atar yapmasın.

yapılan onca araştırma, edinilen o kadar kümülatif bilgi sayesinde bunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. ben demiyorum zaten bilim insanları diyor.

o nedenle çocuk benim demeden önce düşünmesi gerekir böyle kızlarla birliktelik kuracak insanların. ona göre hareket edin, farkında olun.

çünkü;

bir tane sperm hücresi yumurtayı dölleyecek kadar yol kat edebilir. yumurtaya ulaşamayan milyonlarca sperm yol üzerinde regl dönemine kadar yaşamına devam eder. regl kanıyla birlikte dışarı atılır ancak regl öncesi vajina içine bir kez daha boşalınırsa içerideki pasif durumda bulunan tüm spermler yumurtaya doğru tekrardan yol alacaktır.

üstelik yol boyunca ölü spermlerin taşıdığı genler de canlı spermlerle geçecektir. yani içeri sperminizi boşaltsanız da, sizin boşalttığınız spermlerden sonra hareketlenen eski spermler vajinayı dölleyebilir. ve hatta genetik bilgiyi taşıyan baş kısım yıllarca uygun yaşam koşulları nedeniyle vajina içinde yaşayabilir.

yani çocuk sizden olmayabilir.

zaten evrimsel biyolojide penis başının neden mantar şeklinde olduğunu şöyle açıklamıştır; böyle olmasının sebebi çıkış sırasında içeride bulunan spermin dışarı atılmasıdır.

o sebeple bakire olmayan karılarla evlenmeyin; çocugunuz başkasından olabilir.
    6 -3 ... sapnu puas
  2. 132.
    Kendilerinin ne biçim bir o.ospu olduklarını bildiklerinden ötürü, cinsel ilişki yaşamıs her kadını da kafalarında kendileri gibi biri olarak tasarlamaları.

Yani bilinçaltında adam kendisinin ne menem bir or.spu olduğunu bilir. O yüzden aradığı kadın bakire olsun ki benim gibi bir or.spu olma ihtimali de zayıf olsun ister.

Fakat bilmez ki bir kadın ne kadar erkekle düşüp kalkmiş olursa olsun bir erkek or.spusunun ulaşabileceği mertebeye ulaşamaz.

Kısacasi bizim erkekler or.spu olduklarından dolayı...
    3 -4 ... yalnizca deli yalnizca sair
  3. 133.
    Ya olum adam her şeyden bağımsız bir şekilde bakire kadın arayamaz mı?

Ayni şeyi bir kadın da yapabilir. O zaman da memesinin sertliğinden çekindiği için mi bunu yapıyor diyeceksiniz?

S*k milletin, g*t milletin. Derdi bunlara düştü.

Gece gece ne içiyorsunuz siz?
    3 ... odysseus
  4. 134.
    Bencilliktir o. Karılarının ilki olmak isterken kaç tane hayatı s..ip attıklarını hiç düşünmezler ama eş seçimlerini bakire olandan yana kullanırlar.
    -1 ... champ
  5. 135.
    koşun psikanaliz yapıyorum.

konunun en derinine inecek olursak ortada bir güç gösterisi vardır. kadın doğası gereği daha kırılgandır. korunmak,kollanmak,ilgi ve şefkat ister. erkek ise doğası gereği kadın üzerinde hakimiyet kurmak, gücünü belli etmek ve göstermek isteyecektir. bu tarih boyunca böyle olmuştur.

bakire olmayan kadın daha önce başka bir erkeği tercih etmiştir. bu yüzden bizimki ilk tercih olmamıştır. içgüdüsel olarak erkekte ikinci plana atılma ve tercih edilmeme hissiyatı oluşacaktır. ikinci planda olmanın yarattığı güç kırıklığı ve hakimiyet kuramama güdüsü ise erkek cinsini sinirlendirecek özgüven kaybına sebep olacak ve bunun tek sebebi olarak kadını görecektir.
    1 ... karanligin ruhunda bir gece
  6. 136.
    Evleniceğim kadınında benim gibi el değmemiş olması lazım. Bunu istemek benim en doğal hakkım. Evleneceğim kadının geçmişi mutlaka temiz olmalı. Benden önce başka erkeklerin altına yatan bir kız ile yuva kuramam. Namuslu kızlar namuslu erkeklerin hakkıdır.
    24 -4 ... kafir cin
  7. 137.
    çünkü bakirim. bakire hanım hakkım.
    18 -2 ... true
  8. 138.
    Bakire olmayan kız daha önce en değerli şeyini verecek kadar sevdiğini iddia ettiği kişiyi bile bırakmış sana gelmiş. Yarın öbür gün seni de aynı şekilde ortada bırakabilir. Korkumuzun gerçek sebebi bu.
    12 -1 ... masklavi
  9. 139.
    Bu konuda en ilginç yaklaşım eski sevgililerimden biriinden gelmişti; ‘rahmi kirli bir kadının çocuklarımın annesini olmasını istemezdim.’ demişti. Bu konuda bazı kadınlar da erkekler kadar takıntılı.
    6 -2 ... temirata
  10. 140.
    cinsellik güzel olmadığı için bakir kalıyorum.
    -2 ... intiharkorkusu