bugün

Her aşık gibi, kavuşamayacağım endişesi tüm benliğimi sarar, heralde. Gün olur da aşık olursak, ne yapacağımızı göreceğiz. Umarım.
görsel
bir adım sonrasını düşünmemek ve akabinde yanlış kararlar vermek.
görsel
Eğer karşılık alacağını düşünüyorsa ondan mutlusu olmaz, olur olmadık yerde bir müzik çalar oynamaya başlar. Karşısındaki kişiyi daha iyi tanımaya, ilgi göstermeye çalışır tabi bunu gören kız da kaçmaya başlayınca erkek bir süre yamulup kendine gelemez.

"Erkekler aşık oluyor muydu?" Ne demek ya? Robot değiliz, bizim duygularımız sizden daha ağır basıyor ki instagramda fotoğraf altına yazdığınız en iyi sözler, şiirler de erkeklerden çıkıyor... Siz öküzleri seçiyorsanız bizim bir suçumuz yok. Şahsen ben birine bir şey hissettiğimde şiir yaz dese yazarım.
hiçbir şey aşk diye birşey olmadığından yapılacak birşeyde yok.
Benim nutkum tutuluyo genelde.
ben sağa sola işiyorum genelde.
Çok kötü lan aklıma geldi de harbiden çok kötü.
ask degil de begendigim bir kadin varsa kendimi belli ederim.
cunku cok tatliyim tabi sakalim ve kaslarimla beraber.
beni fark etmemek gibi bir sansi yok.
pek belli etmem ama oradayimdir.

hakikaten bahar geldi kaslarimla beraber napacagiz bilmiyorum.
hormonsal bir durum.
Fazlasıyla anlayışlı, kibar, tutarlı, sorumluluk sahibi ve dahası ponçik tavırlar sergilerler. Aşık erkek sizi hayatının merkezi yapar, fazlasıyla sevgiye doymanızı ve her yeni güne daha güzel uyanmanızı sağlar. Böyle bir erkekle beraberseniz eğer hayatınıza girmiş diğer kişilerle karşılaştırmazsınız bile. Çünkü içten içe ne kadar doğru bir karar verdiğinizi bilirsiniz.
Sizin için her şeyi yaparlar, bunda netim.
eğilip ayakkabılarını ulu orta konser alanında bağladığımı hatırlıyorum. şuan hala hatırladıkça utanırım lakin.
(bkz: köpek olmak)
hayatlarını düzene sokmaya başlarlar.

en azından ben öyle yapmıştım.
Yaşantımın çok büyük kısmını ona ayırmak güzel tabi suistimale uğruyor lakin mutluluk güzel. Kalbimi, düşüncelerimi, vaktimi, hatta böbreğimi düşünmeden veririm. Bu kadar aşık oldum...
salak salak dışarıda dolanmak, dağlara taşlara bakıp hayal kurmak, hele ki kızın sevgilisi varsa moral bozukluğuyla sağa sola saldırmak ama arkadaş "gel la iki pes atak" dediği zaman bütün bunları unutup arkadaşla ps cafede zevkin doruklarına ulaşmak.
kustuktan sonra öpmek. şaka değil gerçek.
Aşık olduğumu fark ettiğimde ilişki bitmiş oluyor o yüzden pek bişey hissetmiyorum.
Oscar Wilde in dediği gibi erkekler ancak sevmediği kadınla mutlu olabilir.
3 gunluk kiz ugruna kac yillik kiz arkadaslarini ve dostlarini sosyal medya ve telefon rehberlerinden silmeleri.
sürekli onu düşünmek onsuz yaşayamayacak gibi hissetmek gibi durumlardır.
Yapma abi yapma yanarsın.
Biraz ilgi,biraz iltifat,muhabbet esnasında yalansız ve dürüst konuşmak,olduğun gibi görünüp kişinin kafasında yanlış algı oluşturmamak,zamanın kalitesinin iyi olduğundan bahsetmek.
Bende bunlar aktifleşiyor mesela.