bugün

erkeklerin büyük kısmının hayatlarını idame ettirmek için kendi emeğine bağımlı olmasından kaynaklanan durumdur.
Erkeklerin acılarını içlerine gömmeleri ile ilintilidir. Aşk acısı cinsiyet tanımaz, çok sevene koyar. Ayrıca kızlar için belirli bir yaş grubunda aşk acısı çekiyor olmak popülerite sağlar. Erkekler ise bu durumu "cool" takılarak kapatmaya meyillidir.
yanılgıdır. Bir kac ay sonra unutamadıgını anlayacaktır.
kadının sevgi kodu erkeğin sevgi kodundan fazladır bu bir gerçektir erkek kadın kadar derin ve yürekten sevemez.
(bkz: anne)

edit ; güzel şiir yazmayı bilmiyorlar demiyoruz yoksa piraye ve eva derdik gene alırdık beyler...
yani ağzınız iyi laf yapar kabul .
edit ; aşkta kadın üstündür.
pek tabikide daha kolay atlatırlar. kadınlarımızın ilişkiyi bitirmeside unutması da bizlere göre cok daha zordur. çünkü onların üzerinde toplum baskısı vardır.
Karakterle alakalıdır. Kendi durumum için (bkz: hadi lan ordan)
yok öyle bir dünya.
fıkra olsaydı böyle güldürmezdi amk. yoluna rahatça, hiç bir şey olmamış gibi devam edebilen yegane yaratık sevmeyen taraftır. erkek ya da kadın bilemem.
adam şarkısını bile yapmış dinleyin;
http://www.youtube.com/watch?v=26K2_0G7su4
aşkın amacına bağlıdır. istediğini almışsa unutur tabi.

(bkz: yeni aşklara yelken açmak).

deyimdeki samimiyetsizliği görebilen?
yanlış bilgi.

buraya açıklama girerdim ama yapmıyorum. yanlış bilgi.
ulan ben hayatımda daha büyük yalan görmedim dedirten saçma önermedir.

biz bıçkın delikanlılar göz yaşlarını içimize akıtır, acımızı kederimizi hüznümüzü bir sigaranın dumanında yaşarız.

her zaman doğrudur ki, gerçekten seven bir erkek gerçekten seven bir kızdan en az 10 misli daha çok sever.

öyle ki sözlüğü yakarlar aşk acıları uğruna bıçkın delikanlılar.
bizimki odundan ya ordan kapatıyoruz arayı biz, hemen geçer hemen. bunun cinsiyeti mi olurmuş yahu.
erkekler aşk acısını içlerinde yaşarlar ama kızlar herkese anlattıkları için onlara daha Zor geliyormuş izlenimi verir sonuç olarak bu önerme yanlıştır.
kişisine göre değişir. seven taraf çeker acıyı. severek ayrılanlar için böyle bi yarıştırma mantıksızdır mesela. ama çevremde olup bitene bakacak olursam; erkekler ilk bi iki hafta oh be modunda gezerken , kızlar ağlar zırlar. ama sonrasında kız toparlarken erkek acı çekmeye eksikliği hissetmeye başlar. ağlamaması yada gulmesi yada neşeli görünmesi onun acı çekmediğini göstermez. kız ağladığında yürek burkulan memleketimde erkek ağlarsa taşak malzemesi olur gerçeği de etkendir kimisi için. erkek içine atar , içinde yaşar belki bir yada iki kişiye açar. açamayan erkek genellikle şiirleriyle hislerini okuyucuya anlatıp rahatlarken, diğer insanlar o şiirlerde kendini bulur.
tam tersidir. erkek gerçekten sevipte o yada bu sebepten sevdiğini kaybetmesi erkeği çok üzer fakat ona biçilmiş bir görev ve hayatın ta kendisi vardır karşısında. susar, saklar, göz yaşlarını gizli gizli akıtır, içi içini yer.

hayat zorlar onu sanki hemen unutmuş gibi yapmaya.
insanı erkekliğini sorgulatmaya itiyorsunuz lan o ne biçim önerme. yok arkadaş öyle bişey yalan, saçlarımı bile kestirdim, bi boyatmadığım kaldı amına koyayım. ama yok, tık yok yani. ilk günki gibi götten kannes hala.
koca bir yalandır. öyle bir şey yok. bir kere kadın aşk acısı çekmez.
http://video.uludagsozluk.com/v/ismail-abi-23477/
erkekler kendilerini kızların yerine, kızlarda kendilerini erkeklerin yerine koyamayacağı için kimin ne derecede acı çektiği hiçbir zaman tespit edilemeyecektir.
kızların öyle sandığıdır. ya da sandığımıdır ondan da emin değilim.
aşk acısını unuttuysa erkek değildir erkek aşk acısını asla unutmaz kalbinin bir köşesinde kalır; çoluk çocuğa karışsa torun torba sahibi olsa bile.
yalanın dik alasıdır. benden daha kısa sürede atlatan kadınlar tanıyorum.
Erkekler değil kadınlar daha kolay atlatır.
ancak sevmemek ile mümkündür.
iki tarafı da denemeden yorum yapılmaması gerekir ancak bir erkek olarak şunu söyleyebilirim ki türkiye'de erkek olarak aşık olmak bile yeterince zorken bi de acısının küÇümsenmesini kaldıramam. (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan) sen yıllarca öyle delikanlıyımdır, böyle gururluyumdur diye gez sonra git aşık ol bütün gururunu ayaklar altına al, kızı tavla, nazını Çek, tribini ye sonra yolu yiyince de oturup ağlamadın diye gelsinler burda erkek öyle erkek böyle. (bkz: amlarına koyayım onların Çok ayıp ediyorlar)