bugün

e art niyetli erkekse doğrudur. ancak böyle bir genelleme yanlıştır. zeki adam zeki sever. zeki kadın da zeki adam ister.
kündeye getirmenin kolay yollarını arayan erkektir....
arkadaşlar sebebi şu kadar basittir. iç güzelliğe bakmak yanlış nasılsa yaşlanınca çirkinleşecek o yüzden güzel birini bulup anın tadını çıkarmalısınız. çirkinde bulsanız çirkinleşecek güzelde bulsanız o yüzden güzel bulun bari sayılı günleri bir güzelle geçirin. diyelim ki hem güzel hem akıllı olmaz! onun güzelliği gidince ne kalcak aklı o hep kalcak yaşlanınca başınızın etini yiyecek dır dır dır dır... bu yüzden ikinci etapta hem güzel hem çirkin olanını bulacaksın güzelliğinin tadını çıkaracaksın yaşlanıncada keyfine bakacaksın..
güzelse aptallığı bir dereceye kadar çekilir diye düşünen erkeklerin tercihi olsa gerek.
erkekler aptal kızlardan hoşlanır çünkü onlara hükmetmeyi severler.eğer zeki bir bayandan hoşlanırlarsa onlara bağlanacaklarını, onları kullanacaklarını düşündükleri için erkekler genellikle aptal ve güzel* kızlardan hoşlanır.
fazlalıklı önermedir. erkekler güzel kızlardan hoşlanır. bir kız güzelse aptal ya da zeki olması fark etmezdir erkekler için. çünkü erkek yanında dolaştırdığı kızla aslında etrafa hava atar '' bakın nasıllarını götürüyorum'' gibilerinden. bir aptal olması avantajlarıdır zira kız tarafının anlamlı cümlelerine kafa yormak zorunda kalmazlar.

aptal ve güzel kızlardan hoşlanan erkek '' yüzeyselim kafam rahat '' der geçer.

bir de güzel ve aptal kızlar bol dekolte giyinirler edense. belki de o işlerine geliyordur erkeklerin.
(bkz: kadınların maço erkeklerden hoşlanması)
mantıklı olandır..güzel ama zeki kızdan hoşlanılması akabinde aşık olunup sürüm sürüm süründürülmesi anlamına gelir.*
böyle fikre inanıldığına göre -ki çıkış noktam böyle bir genelleme yapılabilmesi- ben şahsım adına yeterince büyük bir istisna olamamışım demektir.

akıllı kız sevmem sonucu giremediğim bir genellemedir.

peki bir erkek neden güzel kız sever? hormonlardan. aptal kızı niçin ister? yine hormonlardan. o zaman ben hormonsuz doğal bir insanım. aptal kızlardan hoşlanmayan erkekler de doğal, katkısız erkeklerdir, hormonsuzdurlar.*
bu erkeklerin de aptal olduğunun göstergesidir.
(bkz: seks makinası olarak kadınlar)
hoşlanmak göze hitap eden bir fiil olduğu için bir nevi doğru izlenimdir. kimisi etine dolgun ister o da tercih meselesidir. karışmış bulundum ama ben karışmam. banane lan.
çok genel bir tanımdır midesi olan erkekler sindirebilecekleri büyüklülte lokma yutarlar efem şeklinde tanım yaptığım başlıktır.
erkeklerin kendilerinden daha zeki, güçlü, çözüm üreten insanları hayatlarında istememesidir asıl mesele. öyle bi hatun olacak ki onu geliştirecek, büyütecek. eğer kız arkadaşı ondan daha bilgili biri olsa bu sefer erkek komplekse girecektir ve erkeğin komplekside çekilmeyecektir.
elde etmesı ve oynaması daha kolaydır.**
aptallığı bir süre sonra cidden can sıkar, güzelliği ise ilk gördüğün andaki gibi büyülemez artık. ama basittir, kısa vadeli bir projedir. proje sona erdiğinde ruh ikizimi arıyorum mottosuna geri dönülür ve aşk yelkeni pupa yapılarak yola devam edilir.
niyet bellidir. yoksa bir erkek neden uğraşsın?
gole giden yolda sizin tutan stoperin iyi vücdutlu fakat aptal olması gibi birşeydir. lan geçtiğim adamın fiziğe bak dersin ama mesele aptallıktadır.

shevcenko-servet , zlatan ibrahimovic- herhangi bir defans oyuncusu gibi .
sebebi erkeklerin kızları sikmek istemesidir.
(bkz: aptallara yok tahamül)
(#9392704)
(bkz: kolay veren et parçası)
akıllı ve güzel kızları üzer. *
kendi zekalarına uygun olanı sevmeleridir.
sürekli kontrol edebileceğini sandığı kızlardan hoşlanan erkekler için doğru ama genel olarak yanlış önermedir.
güncel Önemli Başlıklar