1. 12.
    salak erkeklerin am uğruna her şeyi yapmasıdır. şahsen ben ve benim gibiler böyle bir şeyi kendime yakıştıramam. para ve yarrak uğruna her şeyi yapan kadınlar da vardır.
    1 ... anambunelan
  2. 11.
    Her sey degil de cok sey yapmasidir.

16 yasindaydim o zamanlar hatirladigim kadariyla. Lise bolgesel turnuvadan donuyoruz, mactan sonra ugramamisiz hotele, hemen geri donus sakarya’dan edirne’ye.

Yolda hatunla mesajlasiyorum. Saat gece 9-10 gibi edirne’de olacaktik, aksam vaktiydi yani. Dedi ki “ bizimkiler evde yok”.
    Mactan cikmisiz, yorgunum, bacaklarim zorla adim atiyor yururken amma ve lakin mesaji gordukten sonra ispanak hupletmis temel reis gibi olmustum.

O zamanlar yakin arkadasimin evi kizin evine yakindi. Eve ugramadan arkadaslarin evde indim, dusumu aldim. Direk kizin evine isinlandim.

En buyuk ugrasim buydu hatun milleti icin.

He bir de yeni yil gecesi arkadasimi uykusundan kaldirip, yataktan kovmustum. Sevisirken de kizin babasi aramisti, evde saniyormus kizi.

“ hangi orospu cocuguyla berabersin” diye bagirmisti ama bunu baska bi konu altinda isleyecegiz cocuklar.
    -1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  3. 10.
    Sinsi orospu çocuklarının kız düşürmek uğruna yaptığı nice genellemeden biridir. Klasik taktik, Hemcinslerine bok at, genelle, ben farklıyım havası yarat, sonra gelsin kızlar, yarak gelir afedersin.
    2 -1 ... trollere fisildayan adam
  4. 9.
    Anlamsız genelleme.

Olsa da hoş olmasa da.

Kriterlerim var benim.
    ... aydinoglu vitesse
  5. 8.
    türkiye cinsel açlığın afrikası olduğu için. afrikada yemek bulamayanlar yemek bulunca nasıl hücum ediyorlarsa erzak dağıtan arabaların arkasından, bizim erkeklerde öyle yardırıyorlar.
    1 -1 ... sundog
  6. 7.
    Asıl mesele bu kadar derinlikten yoksun primitif ve yüzeysel varlıklar olan kadınların erkek tarafından gereksiz yere yüceltilmesidir.

Akıl bilinç devreden çıkıyor bu işin doğası

Yaratılış, Hormonal bir durum olduğunu düşündürüyor.

Aşağıdaki cümleyi Maddi ya da manevi; gerçek ya da mecazen düşünün farketmez

Ruhunuzdan ya da cebinizden Hiçbir şeye gereğinden fazla ödeme yapmayın.
    1 -2 ... isminiunutanadam
  7. 6.
    Hayatta en büyük haz cinselliktedir. Yaşayan bilir. Dünyadaki en zevkli şeyi elde etmek için mücadele eden, evrim sürecinde her zorluğu gogusleyip ciftleserek çoğalan erkek gerçek erkektir.
    1 -5 ... 84parcayemektakimi
  8. 5.
    yanlış bir genelleme.
    beyler kendinizi neden hayvanlarla kıyaslıyorsunuz ki, onların içgüdüsü, bizim diğer canlılarda bulunmayan irademiz var.
    her iki cins de birbirine ihtiyaç duyacak şekilde yaratılmış ancak cinsellikten önemli şeyler de var hayatta.
    4 -3 ... entente cordiale
  9. 4.
    Sokakta kedi, köpek, kuş hepsi "am" peşinde. Evde kedi beslerken hayvan yırtınıyordu. Beni sokağa sal. "am istiyorum ben" diye bağırıyordu. Uyutmuyordu. Doğanın kanunu bu. istesen de istemesen de.
    9 -1 ... cikolatalidonut
  10. 3.
    (bkz: ferhat)
    2 -1 ... teflon