1. 1.
    üzücü bir gerçek. kadın dediğin et ve kemikten oluşan bir şey. günlük ihtiyaçları falan var. erkekler gibi zevkleri var. aynıyız yani. kimse prenses, melek veya peri değil. tamam belki bilinçli olarak retorik anlamda bir takım iltifatlarda bulunabilirsin ama am uğruna bir kadını durduk yere ve sürekli yüceltmen çok yanlış. sonra kadınlar neden bu kadar kezban oluyor. çok normal.
    7 -8 ... j mistyy
  2. 2.
    işin doğasında bu var. Erkek çiftleşip soyunu devam ettirmek ister. Bu kalıtımı bir sonraki nesile bırakmayı sağlayan çok güçlü bir iç güdüdür.
    2 -3 ... 84parcayemektakimi
  3. 3.
    (bkz: ferhat)
    2 -1 ... teflon
  4. 4.
    Sokakta kedi, köpek, kuş hepsi "am" peşinde. Evde kedi beslerken hayvan yırtınıyordu. Beni sokağa sal. "am istiyorum ben" diye bağırıyordu. Uyutmuyordu. Doğanın kanunu bu. istesen de istemesen de.
    9 -1 ... cikolatalidonut
  5. 5.
    yanlış bir genelleme.
    beyler kendinizi neden hayvanlarla kıyaslıyorsunuz ki, onların içgüdüsü, bizim diğer canlılarda bulunmayan irademiz var.
    her iki cins de birbirine ihtiyaç duyacak şekilde yaratılmış ancak cinsellikten önemli şeyler de var hayatta.
    4 -3 ... entente cordiale
  6. 6.
    Hayatta en büyük haz cinselliktedir. Yaşayan bilir. Dünyadaki en zevkli şeyi elde etmek için mücadele eden, evrim sürecinde her zorluğu gogusleyip ciftleserek çoğalan erkek gerçek erkektir.
    1 -5 ... 84parcayemektakimi
  7. 7.
    Asıl mesele bu kadar derinlikten yoksun primitif ve yüzeysel varlıklar olan kadınların erkek tarafından gereksiz yere yüceltilmesidir.

Akıl bilinç devreden çıkıyor bu işin doğası

Yaratılış, Hormonal bir durum olduğunu düşündürüyor.

Aşağıdaki cümleyi Maddi ya da manevi; gerçek ya da mecazen düşünün farketmez

Ruhunuzdan ya da cebinizden Hiçbir şeye gereğinden fazla ödeme yapmayın.
    1 -2 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    türkiye cinsel açlığın afrikası olduğu için. afrikada yemek bulamayanlar yemek bulunca nasıl hücum ediyorlarsa erzak dağıtan arabaların arkasından, bizim erkeklerde öyle yardırıyorlar.
    1 -1 ... sundog
  9. 9.
    Anlamsız genelleme.

Olsa da hoş olmasa da.

Kriterlerim var benim.
    ... aydinoglu vitesse
  10. 10.
    Sinsi orospu çocuklarının kız düşürmek uğruna yaptığı nice genellemeden biridir. Klasik taktik, Hemcinslerine bok at, genelle, ben farklıyım havası yarat, sonra gelsin kızlar, yarak gelir afedersin.
    1 -1 ... trollere fisildayan adam