bugün

üzücü bir gerçek. kadın dediğin et ve kemikten oluşan bir şey. günlük ihtiyaçları falan var. erkekler gibi zevkleri var. aynıyız yani. kimse prenses, melek veya peri değil. tamam belki bilinçli olarak retorik anlamda bir takım iltifatlarda bulunabilirsin ama am uğruna bir kadını durduk yere ve sürekli yüceltmen çok yanlış. sonra kadınlar neden bu kadar kezban oluyor. çok normal.
işin doğasında bu var. Erkek çiftleşip soyunu devam ettirmek ister. Bu kalıtımı bir sonraki nesile bırakmayı sağlayan çok güçlü bir iç güdüdür.
(bkz: ferhat)
yanlış bir genelleme.
beyler kendinizi neden hayvanlarla kıyaslıyorsunuz ki, onların içgüdüsü, bizim diğer canlılarda bulunmayan irademiz var.
her iki cins de birbirine ihtiyaç duyacak şekilde yaratılmış ancak cinsellikten önemli şeyler de var hayatta.
Hayatta en büyük haz cinselliktedir. Yaşayan bilir. Dünyadaki en zevkli şeyi elde etmek için mücadele eden, evrim sürecinde her zorluğu gogusleyip ciftleserek çoğalan erkek gerçek erkektir.
Anlamsız genelleme.

Olsa da hoş olmasa da.

Kriterlerim var benim.
Sinsi orospu çocuklarının kız düşürmek uğruna yaptığı nice genellemeden biridir. Klasik taktik, Hemcinslerine bok at, genelle, ben farklıyım havası yarat, sonra gelsin kızlar, yarak gelir afedersin.
Her sey degil de cok sey yapmasidir.

16 yasindaydim o zamanlar hatirladigim kadariyla. Lise bolgesel turnuvadan donuyoruz, mactan sonra ugramamisiz hotele, hemen geri donus sakarya’dan edirne’ye.

Yolda hatunla mesajlasiyorum. Saat gece 9-10 gibi edirne’de olacaktik, aksam vaktiydi yani. Dedi ki “ bizimkiler evde yok”.
Mactan cikmisiz, yorgunum, bacaklarim zorla adim atiyor yururken amma ve lakin mesaji gordukten sonra ispanak hupletmis temel reis gibi olmustum.

O zamanlar yakin arkadasimin evi kizin evine yakindi. Eve ugramadan arkadaslarin evde indim, dusumu aldim. Direk kizin evine isinlandim.

En buyuk ugrasim buydu hatun milleti icin.

He bir de yeni yil gecesi arkadasimi uykusundan kaldirip, yataktan kovmustum. Sevisirken de kizin babasi aramisti, evde saniyormus kizi.

“ hangi orospu cocuguyla berabersin” diye bagirmisti ama bunu baska bi konu altinda isleyecegiz cocuklar.
Erkek demeyelim meriç onlar. Erkek adamlar am peşinde koşmaz, am ayaklarına gelir ve işlerini görürler. Evet.
Erkeklerin salak olduğunun bi göstergesidir. Bu sebeple onları kandırmak kolaydır
Alana kadardır.
karaktersizler bir am uğruna,
karakterliler bir kadın uğruna her şeyi yapar.

çünkü bu böyle olmalı.
Bizim kizlar öyle olmasını istiyor bazi mericler de evet her şeyi yapıyor .. durum bu.
güncel Önemli Başlıklar