1. 1.
  (bkz: biz sana feminist olma demedik hobi olarak gene ol)
  18 -3 ... tolgab
 2. 2.
  evet aslına bakılırsa erkekler saftır da çok bellidir bu. hatta dünyadaki savaşların tek sebebi kadınlardır. erkeklerin gücü sevdiği de yalandır. erkek kadın sever kadın güçlü erkek sevdiği için erkek te güç peşinde koşar daha iyi bir dişi yakalayabilmek için. yoka erkeklerden oluşan bir toplulukta savaş çıkma ihtimali yok. düşünsene hiç şu şunu demiş bu bunu yapmış diyen bir erkek var mı ? ya da sözlerin altından sözü söyleyenin bile farketmediği anlamları çıkartabilen erkek var mı ? yok dolayısıyla sorun kadınlarda erkekler garibim daha yalan bile söylemeyi beceremeyen acınası varlıklardır kesinlikle doğrudur. he acınası varlık olmak şeytani varlık olmaktan çok daha iyidir o ayrı.
  5 -4 ... bado
 3. 3.
  (bkz: eşek mi s kelim afedersin)
  yaradılışımız bu. muhalefete ne gerek var.
  23 ... yaralara tuz
 4. 4.
  iki bacak, iki memeyi kendisine sonsuza kadar saklaması için verilmiş hazine zanneden, çılgın, bakire, feminist ve muhtemelen, iki bacağıyla memesine hiç talipli çıkmamış çirkin kadın söylemi.
  18 -5 ... mazlumu getirin bana
 5. 5.
  3 günlük dünyada zevkleri uğruna koşmalarından mütevellit belki de en doğrusunu yapıyorlardır gibime gelen kanı.
  hatun milletine bak, 2 kozmetik,3 etek,bir iki etrafta fink atsın. oh kebap. bu daha mı iyi birşey sanki.
  2 ... tok ayi
 6. 6.
  asıl güzellik içtedir, dışı güzel bir kız siz erkeklere hiç bi katkı sağlamaz. bi gün tekmeyi yersiniz ve bütün kızlardan soğursunuz, oysa ki yanlış kız seçimi yapmışsınızdır ve bunun farkında değilsinizdir.

  siz erkekler sürekli cilveleşen kızları tercih edersiniz, zeki kızlar size göre değildir.

  böyle gözlük takan, aklı derslerinde olan namuslu kızları 'inek' diye, sağda solda sürten namussuzları da 'güzel' olarak tanımlarsınız..(istisnalar mevcuttur)

  size itici gelen kızlardan soğursunuz ki bu kız sizden hoşlanıyosa umrunuzda olmaz, çeker gidersiniz..

  siz bizlerin zavallı olarak tanımladığımız acınası varlıklarsınız ama yine de ne bir kız erkeksiz ne de bir erkek kızsın yapabilir.. ne yazık ki!
  2 -1 ... ramsees
 7. 7.
  farkedilmesi hoş bir gerçek, yerinizi bilin ona göre davranın. kırbacımı getir köle.
  1 -4 ... abazan hatun
 8. 8.
  evet acınasıdır, çünkü büyük bir milleti işgalden kurtarıp, onlara önderlik edip savaşlar kazandırıp, çok büyük ve kısa zamanda asla yapılamayacak olan devrimleri imkansız bir zamanda yapıp adeta tek başına çok büyük engellere rağmen çok büyük bir devlet kurmuştur bir tanesi, asıl acınası durumu ise; onca yaptığı nutuklar, sözler, fikirler, fedakarlıklara rağmen halkının ona ihanet edip hiç yokmuş gibi tarihini unutmuş gibi davranmasıdır o erkeği ve erkekleri acınası yapan.
  1 -1 ... format process
 9. 9.
  aslolan, kadınların acınası olduğu gerçeğinden daha gerçek olmadığı gerçeğidir.
  2 -1 ... sansoyununusansabirakmayanadam
 10. 10.
  (bkz: yine mi pilav) * *
  1 ... umano