1. 1.
    Bunu gibi birşeymi?
    erkeklerin acınası mahluklar olması
    Doğrudur.
    1 -1 ... sosyalist turk
  2. 2.
    hey essy; çıplak çöl faresi niteliğindeki karizmanla pattadanak gelmeden önce, özelliklerinizi belirtecek bir sunum hazırlayacaksınız.
    malum, erkeklerin düşüncelerinin ne kadarını algılayabilirsiniz?

sen, ana rahmine düştüğün anda, erkek olarak hayata başlayan beynin bile, 8. haftada salgılanan öströjen sebebiyle kadın beynine dönüşerek hiçbir erkeği anlayamazken, ıq seviyesi bile, sırf 14 gün boyunca 2 katına çıkan bana, nasıl eleştiri getirebileceksin?

bebeğim. gülüyom.
    3 -3 ... arsizz
  3. 3.
    Aynen katılıyorum ayol. Bütün erkekler acınası varlıklardır. Sikerek cezalandırılmaları gerek acilen.
    1 ... kavalkemigylekavalcalankavalci
  4. 4.
    yaşam güzelleştirici kadınlar olmasa kendi boklarında boğulacak olmalarından mütevellit oldukça yerinde bir tespit.

acıyorum, sadece acıyorum. bazen erkek gördüm mü ibretlik bir durumla karşılaşmış gibi cık cıklıyorum. içimden bir parça kopuyor ve erkek olarak yaratılmadığım için tanrıya derin hürmet, sevgi, minnet duyuyorum...
    çok şükür yareppim.
    11 -5 ... essy
  5. 5.
    bu başlığı eşrefle kınıyorum. erkekler asla ve asla gereksiz mahluklar değildir. onlar dünyaya kadınların üstünlüğünü, mükemmelliğini belli etmek için geldiler. onlar bu kadar kötü olmasaydı bizim iyiliğimiz belli olmayacaktı. her şeyin bir sebebi , her canlının bir işlevi var öyle düşünmeyin .
    5 -1 ... loveneverdies
  6. 6.
    insan olmalarından kaynaklıdır. insanın dişi de çok farklı değil.
    1 ... uzay muhtari
  7. 7.
    Böylesi fikirler serdederler, oysa ki içlerinden kimisinin Kedisi kuşu köpeği bile erkektir kesin.
    5 ... gazeloglu
  8. 8.
    erkek diye takıldığın mahlukatlarla erkeği karıştırmışın. sana bu egoyu veren de yine aynı acınası çüksüzler..
    seni var edenleri gömme bence yoksa hiç olursun, doğal olarak.
    1 ... cunku ben kotuyum
  9. 9.
    Olması mı? Olmaması mı? Yoksa hiç sallamaması mı? Ama o sallamazsa sen olaman ki.
    1 ... kavil
  10. 10.
    Erkeği doğuran yetiştiren ona eş olan bir kadın olduğuna bakıp "eseriniz ile övünün" diyorum.
    ... thebiggraywolf