bugün

Bunu gibi birşeymi?
görsel
Doğrudur.
hey essy; çıplak çöl faresi niteliğindeki karizmanla pattadanak gelmeden önce, özelliklerinizi belirtecek bir sunum hazırlayacaksınız.
malum, erkeklerin düşüncelerinin ne kadarını algılayabilirsiniz?

sen, ana rahmine düştüğün anda, erkek olarak hayata başlayan beynin bile, 8. haftada salgılanan öströjen sebebiyle kadın beynine dönüşerek hiçbir erkeği anlayamazken, ıq seviyesi bile, sırf 14 gün boyunca 2 katına çıkan bana, nasıl eleştiri getirebileceksin?

bebeğim. gülüyom.
bu başlığı eşrefle kınıyorum. erkekler asla ve asla gereksiz mahluklar değildir. onlar dünyaya kadınların üstünlüğünü, mükemmelliğini belli etmek için geldiler. onlar bu kadar kötü olmasaydı bizim iyiliğimiz belli olmayacaktı. her şeyin bir sebebi , her canlının bir işlevi var öyle düşünmeyin .
Böylesi fikirler serdederler, oysa ki içlerinden kimisinin Kedisi kuşu köpeği bile erkektir kesin.
erkek diye takıldığın mahlukatlarla erkeği karıştırmışın. sana bu egoyu veren de yine aynı acınası çüksüzler..
seni var edenleri gömme bence yoksa hiç olursun, doğal olarak.
Olması mı? Olmaması mı? Yoksa hiç sallamaması mı? Ama o sallamazsa sen olaman ki.
Erkeği doğuran yetiştiren ona eş olan bir kadın olduğuna bakıp "eseriniz ile övünün" diyorum.
insan doğadaki en üstün varlık olarak yaratılmışken, en aşağılık varlık durumuna da düşebilir. Lakin bunun kararını biz değil yaradan verir.
Biz kadınlar kıymetliyiz, değerliyiz fakat ne kadar güzel, alımlı olsak bile birilerinden duymayı isteriz. bir kadının değerini de ancak onu seven erkek ortaya çıkarır. Bir hazine düşünün ki hala gömülü, ortaya çıkmamış, kapalı. Ne mahiyeti var? Her hazine bulununcaya dek yok hükmündedir. O hazineyi bulacak olan ise ona en çok değer verendir.

Ve;
Ne kadar üzücü olsa da gerçektir ki "kadın kadının kurdudur."

Nerde o (bkz: kadın dayanıştırması)!
yaşam güzelleştirici kadınlar olmasa kendi boklarında boğulacak olmalarından mütevellit oldukça yerinde bir tespit.

acıyorum, sadece acıyorum. bazen erkek gördüm mü ibretlik bir durumla karşılaşmış gibi cık cıklıyorum. içimden bir parça kopuyor ve erkek olarak yaratılmadığım için tanrıya derin hürmet, sevgi, minnet duyuyorum...
çok şükür yareppim.
anlıyoruz seni cnm anlıyoruz

yaş 40 ı geçti, ergenlik arkadaşlarının neredeyse torunu olacak

ama sana daha talip yok

durum vahim.

https://www.youtube.com/watch?v=zeKGQWJh2NE
Dangalaklarla birlikte olup bütün erkeklere bok atan sıçmığı.
Sevgilisinden ayrılmış olabilir.
Acıma yetime döner koyar götüne demişler. Bence çok acımayın acıncak hale düşersiniz. Yine de bana acımak isteyen acıyabilir, sizin tercihiniz.
Hikaye anlatma kezo ayna ya bak kendi haline agla.