bugün

kadinin asik oldugunda yaptiklarindan çok da farklı değildir..

onlar da sürekli;

*aşık olduğu kişiyi düşünür,
*telefonunu kontrol eder,
*hayal kurar,
*aşk şarkıları dinler,
*çoğu arkadaşıyla ilişkisini keser, diğerleriyle de görüşmeyi azaltır *
*iştahı kesilir *
(bkz: erkekler aşık olmaz)olsalar bile tırnak yeme alışkanlıkları yoktur.elini burnuna sokma alışkanlıları vardır.
(bkz: erkeklerin tiksinç olduğu anlar)
anket. *

edit: ulan ne pislik adamım bee. kimseye demeyeceğime söz vermiştim. pardon kank.
(bkz: zil takıp oynamak)
her sey yapabilir
GÖZLERi BAĞLANIR AŞIK ERKEĞiN VE KADININ AĞINA DÜŞER. AŞIK ERKEĞiN YAPTIKLARI HEP, EVLENDiKTEN SONRA EŞiNi YiYECEK KARADULUN iSTEDiKLERiDiR.
surekli telefondan ask icerikli siirleri ogrenip mesaj atmak.ornek:
"bir kiz sevdim gul gibi
kalbimi ona verdim mal gibi
bana ait olan sey onda artik
bir kere versen ne olur artik?"

gibi salakca siirler yazip karsi tarafi usandirdigindan habersiz olan kisiler de yok degildir.

Not:bu gerzek siir tamami ile hexagram a aittir.
oldukça soğuk kanlı bir adam bile olsa ota boka gözünün sulanması, aşırı duygusallaşma.
geç yatıp, erken kalkmak.
uzun yürüyüşler yapmak.
hiçbir şeye konsantre olamamak.
telefonla sırdaş olmak.....

şeklinde sıralanabilcek davranışlardır.

sanki bir büyücü tarafından bir büyünün etkisi altına alınmışınız ve hayatınızda başka hiçbir şeyin önemi yokmuş modunda takılırsınız. herşey bittiğinde ve büyü ortadan kalktığında; yüzünüzde şaşırmış, afallamış ama artık özgür, ayakları yere basan ve sadece kendi olan birinin ifadesi ile bir süre dolanırsınız.

belki de herşey bir rüyaydı...

(bkz: kendimden biliyorum)
-sarhoş olup kızı arayıp veryansın etmek " sevdim seni anlamıyorsun insafsız!"

-sarhoş olup kızın oturduğu sokakta nara atmak. "seviyorum beaa ölümüne seviyorum!"

-kızın okuduğu lisenin duvarına yazı yazmak. "ya benimsin ya kara toprağın liselim!"

-hızını alamayıp kıza olan aşkını caddelere, duvarlara, üstgeçitlere yazmak.
erkek: canım napıyorsun?
kız: canım 5 dk öncede aradın ve sana söyledim arkadaşlarla cafe de oturmuş laflıyoruz.
erkek: nasıl bari eğleniyor musun?
kız: evet canım ya keyfim yerinde ama sen boyle zırt pırt aradığın için pek bişi anlamıyorum
erkek: ne zaman kalkacaksın?
kız: ne! daha yeni geldim ne kalkması?
erkek: hadi ama kalk
kız: ya neden ya! ama hep böyle yapıyorsun
erkek: bensiz öyle yerlerde olmanı istemiyorum rahatsız oluyorum
kız: allam yaw ben biliyordum böle yapacağını, zaten arkadaşlarlada ilgilenemedim geldim 5 dk. geçti aradın senle konuşuyorum bide kalk yeter diyorsun olmaz ki böyle
erkek: ama beni üzüyorsun
kız: ben kapatıyorum
erkek:tamam ama 20 dk sonra arıyorum evde olmanı istiyorum
kız: hoşçakal...
- kıskanmanın ve sahiplenme duygusunun erkek tarafından kendini feci şekilde göstermesi.
- ben bi boka bastım ama nedir bilmiyorum gamze
* ne diyorsun yaaa saçmalama
- takla atasım var accayip.. hadi gel senle takla atalım
* güvercin miyiz lan biz? maynak.
ne yapmalıyımda hoşuna gitmeli diye sabahlara kadar oturup düşünülür.
kızdan karşılık bulunmuyorsa hergece içilir.
daha da asosyalleşmek.
aklı selim olmayan davranışlar.
cinsellik düşünmemeleridir.
dünyanın iki kişiden varolduğunu düşünmek.
hoşlandığınız bir erkeğin size aşık olup olmadığını anlamak için yazılanların tek tek incelenmesine olanak sağlayan başlık.
bir dizi aptallık.
burçlara inanmayan, hatta inananlara alaycı bir şekilde bakan biriyken, birden burçlara merak saran biri olmak. onun burcu ile ilgili bütün detayları öğrenmeye çalışmak ve kendi burcun ile karşılaştırıp ihtimalleri masaya yatırmak.***

(bkz: ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim)

fazla mı arabesk oldu? o zaman konuyu biraz dağıtalım:

(bkz: tatlıses lahmacun)
kişinin tüm tayfasını topladıktan sonra, zil zurna sarhoş olması ve sonradan kendine geldiğinde "ulan bütün bunları ben mi yapmışım" diyeceği, akil insana yakışmayacak davranışlarda bulunması...
kendilerini mükemmel erkek rolüne sokup sürekli kendilerinden bahsederler ve herşeye ağlarlar.
aklıma;

+aşkım dünyada hiç kimse kalmasa.sen ben bir dayım kalsa ne güzel olurdu
-dayın neden berk.
+ya dayım matrak adamdır..güldürür bizi.
-kapatıyorum berk.

reklam repliğini getiren durum..
bir erkek aşık olduğu zaman bütün aklını kaybeder ve olmayacak bir sürü zırvalık yapar. bir kadın aşık olduğu zaman gerekli olan aklı nerede olsa arar bulur ve yapılması gerekli ne varsa hepsini yapar.
duvara yazarlar bazen aşklarını.
örnek: tem otoyolu'nun ilk 20 km mesafesinde bir üst geçit var, işte bu geçitin beton bacağının birinde ve gidiş yönünde şu yazı görülür; 'nerdesin aşkım sibel?'
dönüşte de, betonun öbür bacağında istanbula doğru ilerlerken: 'çık ortaya artık!'
neyse ki boyadılar, yama yaptılar...çocuğun aşkı güme gitti...belediyeciler hakir gördü.
- sevgiliyi annesinden ve babasından dahi kıskanmak, evde değil de kendi yanında kalması için binbir türlü şebeklikler yapmak.
- gün için de 100 kere aramak.
- ne giyeceğinden tutun da ne yiyeceğine kadar sevgiliye sormak.*