1. 1.
  Yapılan bilimsel çalışmalara göre erkekler 5 ana kategoriye ayrılmıştır. Alpha ve Beta tip erkeklerin dışında; omega, gamma ve sigma da vardır. Genel kanının aksine; alpha erkekleri çok iyi, beta erkekleri çok kötü değildir. ikisinin de artı ve eksi yönleri vardır. Bu ara tonlar omega, gamma ve sigma'da toplanmıştır.

  Alpha: Liderlik özelliklerine sahip. Zeki, çekici, sosyal ilişkileri güçlü, kadınların dikkatini üzerine çekebilen, baskın karakter. Serseri ve çapkın olmasından dolayı itici de bulunabilir.

  Beta: Özgüveni kısmen düşük. Lideri takip eden, biraz utangaç ve çekingen. Zekasıyla var olmayı tercih eder ve mütevazıdir. Güvenilir ve sadık bir arkadaş veya sevgili olarak görülebilir.

  Omega: Alpha erkeğinin pek çok özelliğine (zeka, karizma, sosyallik) sahip olmasına karşın, bunlarla önplana çıkmaz. Çevresinde az kişi bulunur, az kişiyle iletişime geçer ve liderlik özelliklerini bilinçli olarak kullanmaz.

  Gamma: Tam anlamıyla görünmez (silik) bir karakterdir. Zeka, çekicilik ve sosyal ilişkileri yoktur. Beta erkeğinin aksine, lideri de takip etmez. Çekimserdir; "Ne etliye ne sütlüye karışır" sözü gamma erkeğini özetler.

  Sigma: insanları manipüle edebilen, zeka ile entrikayı birleştiren özelliklere sahiptir. insanları kendi tarafına çekip kullanır ve işini bitirdiğinde onlardan kurtulur. Ortama girdiğinde hakkında en az bilgiye sahip olunan erkek tipidir. Daima şüphe uyandırır fakat yakalanması çok zordur.
  4 ... stargate
 2. 2.
  En az yakan gamma bayanlar. Ama gunumuz vergi diliminde o da nasibini almiş olabilir. Arastirmak lazim..
  1 ... uludagbasinidumanalmis