bugün

at yalanını sikim inananı.
30+ yaşındayım bir güzel taş çıkartırım çoğu 20 yaşındaki gençlere hem cüzdanımla hem kariyerimle hem de vücudumla.

20 yaşındaki adam bilgisayar başında çürütüyor hayatı, daha çocuk bıyıkları terlememiş elinde sigara,

parmakları daha cips yağı.. ağzı leş , dişler sarı..

bu tezi çürütür esenlikler dilerim. peh.
yanlıştır.

görsel

vallahi 35 üstü olarak enerjimiz yerinde herhangi bir buruşukluk, saç dökülmesi/beyazlaması, hımbıllık gibi şeylerde yok çok şükür.
kızlar dura dura hiç olur oğlan dura dura Koç olur.
Herkes kendi adina konussun amk.
En iyi zamanlarimi yasiyorum.
hem fizyolojik-psikolojik hemde beyin olarak bir erkeğin en verimli olduğu dönem zannımca otuz yaş ile kırkyedi yaş arasıdır.
Daha olgun, daha deneyimli ve daha seksi oldukları için mi? Hiç sanmam.. yirmilerindeki adamlar hala çocuk..
32 cennet yaşı.
Erkekler 50sinden sonra kıvama gelir. Geç olgunlaşıyorlar azizim.
Otuz yaş ne ki? Daha yarı çocuk gibi.
Bir erkek olarak bence de bütün erkekler çöp. Keşke dünyada sadece avratlar ve ben olsak.
Tartışmaya lüzum yok , sartre yanıtlamış,

" güzel erkek yüzü dediğin böyle olur işte. Yaşantılar ve tutkularla yıpranmış, çökmüş. "

(bkz: bulantı)
poşete yazık. kendi adıma konuşuyorum.
gözüne kestirdiği çıtırları istisnasız olarak 30 üstü olgun rakiplerine kaptıran bebe hezeyanı. sen giderken biz dönüyorduk aslanım; hadi şimdi git viskimi tazele.
31 yaşındayım. triple double yapabilirim yatakta. baya çöpmüşüm.
erken boşalma
geç boşalma
boşalamama
kaldıramama

gibi problemler yaşayan 30 yaş üzeri erkek olarak katıldığım önerme.

çöpüm ama para bende.
nik değiştirmeye neden olan tespittir. yenisi ;

(bkz: çöpteflon)
Suan konustugum 30 luk arkadas hiç olgun felan değil sürekli laf sokuyor
Anlayıslı saygılı olanlar 40'tan sonra mı

Hayır ona göre davranalım.
otuzdan önce öğrencilik var, sonra iş aramak falan, işe girse maaşı daha cücük gibi olacak. asıl anca 30'dan sonra adam olur.
Tam kıvamındadır.

Ne istediğini bilen, bunu ifade etmekten çekinmeyen ve çelişkisi az olan erkektir.
bir fransız şarkısından...
bütün erkekler domuz..bütün erkekler domuz...
kızlar domuzu sever...kızlar domuzu sever
...