1. 1.
  fakir olması, kel olması, yakışıklı olmaması, kısa boylu olması vs. bu tip başlıklara aşırı entry giriliyor ve işin en garip tarafı bu entryleri girenlerin kayda değer bir kısmı erkek.
  normal şartlarda yüksek statülü bir erkek kendisinden aşağı olan bir erkeğe saygıyla yaklaşır. eğer arkadaşı ise kendisini tamamladıktan sonra yardım bile edebilir.
  mesela kızlar öyle değil acımayla karışık küçümser bir şekilde yaklaşır kendilerinden aşağı bir kişiye. işin garip tarafı da kadın dediğin büyük memeli olur, ince belli ve güzel götlü vs. gibi başlıklar açıldığında direk utandırılır açan kişi.
  bunun en büyük sebebi de erkekleri tam bir kız çocuğu gibi yetiştirilmesidir. erkek doğasında dalga geçmek, aşağı görmek falan yoktur. yüksek statülü ve aşağı statülü erkekler çıkarları ortak olduğu takdirde birbirleri ile işbirliği halindedir. bu hep böyleydi.
  6 ... yamyam balagonda adami
 2. 2.
  erkeklerin aşağılanma sebebi yine kendileri bence. hiçbir başlık şahsen beni tetiklemiyor. bu başlıkları görüp kendine olan inancı kırılan insanlar var mıdır bilmiyorum. salla gitsin kardeşim. kimse mükemmel değildir. hiçbir şey 'ideal' değildir.
  1 -2 ... lomer
 3. 3.
  var böyle bir şey. evet.
  4 ... nevilevile ulunun krali
 4. 4.
  sözlükte gördüğüm kadarıyla bunu yapanların da çoğu yine erkek, maalesef. aynı söylemleri kadınlar için söyleyenler de çok.
  -1 ... bir damla hayat
 5. 5.
  Bu can sıkıcı bir hal almaya başladı. Erkeğin cinsi kimliği aşağılanabilir, hor görülebilir noktaya getirildi ki, bu korkunç bir şey. Kadın-erkek eşitliği adı altında bir kadına söyleseniz linç edilebileceğiniz her şey erkeğe reva görülüyor. Erkekler milenyumda büyük bir psikolojik işkence altında eziliyor ve bu durumla ilgili konuşan hiç kimse yok. Bu da gergin bir toplum yaratıyor.
  ... mafrea