bugün

aslında erişilmesi çok kolay detaylardır... da çoğu erkek bunun farkında değildir. hele hele istanbul'da ikamet eden erkekler için durum daha da kolaydır. hemen gidip mahmut paşa'dan tarif ettiğim dükkandan 10 liralık bir tşört alıyorsunuz ve tezgahtar denediğiniz anda size "zengin gösterdi vallahi" diyor. yani 10 liralık tişörttür kısacası bu detay. amına koyiyim o tişörtü alana kadar beş parasız serserinin tekiydim, aldım ve bir anda sınıf atladım sanki. piç misin la sen?
ayrıca ışıklı koltuk değnekleri de zengin gösterir. böyle ışıkları yanan ayakkabı gibi, yerle her temas ettiğinde ışıkları yanıyor. acayip zengin gösterir yani... bence!
(bkz: göbek)
elde gezdirilen parliament cüzdan araba anahtarı üçlüsü. ne sikime derman dersen umrumda olmaz derim o ayrı.
(bkz: çocuklar evde et bekler)
Jagler parfüm kullanması değildir.
gösterişli bir saat. net.
Düzgün bir diksiyon
Bakımlı bir vücut
Sağlıklı çalışan bir beyin.
Mersoya gerek yok arkadaşlar.
Not: ama varsa tanışalım. *
Mersolu erkekler yazsın.
iphone, marlboro, zippo üçlüsünü çıkarıp üst üste masaya koymak.
bu detaylar genelde sonradan görme yada zoraki zengin kişiler için geçerli olabilir. zengin adam oturusundan, yürüyüşünden, bakısından, halinden tavrından belli olur zaten. öyle elde bmw anahtarı, cepte parliament sigara, altta çakma diesel kot ile olmaz bu işler.
Koçan. Aklına mısır koçanı gelenler gidebilir, Çek koçanı diyenlerle devam ediyoruz.
Üç harfli arabadır.
Gerçekten zengin değilse Göstermelik detaylar hikaye.
saat (altın rengi) ve pilot güneş gözlükleri takım elbisedir.
aylık beş bin tl mayış.
tag heuer saat..başka detaya gerek yok bence..
dün çıkan telefon elindeyse,
para üstünü saymadan alıyor ise
araba kullanmaya bile üşenip her yere taksi ile gidiyor ise
kartın bonusundan çek diyerek samsung ue55js9000 tv alabiliyor ise
hiç daha tanımadığı yüzünü bile görmediği kıza 480 tl lik parfüm hediye edebiliyor ise
çeşme de ezik butik oteller yerine radison blu da kalarak tatil yapabiliyor ise

pardon ben kendimi anlatıyorum ya.
güncel Önemli Başlıklar