bugün

fotoğrafa göre değişir. fotoğrafı da atman lazım.
o da yüzünün güzelliğine göre değişir.

fotoğrafın bir insana huzur verebilme potansiyeli var mı yok mu diye test etmeden bu soruya yanıt verilmez.
Ahahaha guzel bir diyalog. Cocuk bunu diyorsa asiktir. Kendimden biliyorum.
boşaldım.
saf olmayan duygu ile sevdiğini anlamak için, erkeğin fotoğrafına bakıp ne demesi gerekir?
söyleyenin karakterine göre değişir.
iyi niyetli temiz biriyse, sana aşık olmuştur büyük ihtimalle.
normalde yavşağın biriyse sikmek için yol yapıyordur.
Burada her şey söyleyene bağlı, söyleyeni de ifşa edemezsin uygun değil. O yüzden söyleyen tip ve karakter olarak hangi ünlüye benziyor bari onu söyle de bi yorum yapalım. Ama insanın fotoğrafı huzur vermez, kokusu falan verir. O yüzden bilmiyorum ben olsam kokudan, saçlarına dokunmanın güzelliğinden falan bahsederim.
(bkz: inanma seni sikecek)
Sen erkeklere sormussun ama ben de fikrimi söyleyeceğim. Bu fotografa göre ve söyleyen kişiye göre değişir. Genel itibariyle iyiniyetli gibi gözüküyor.
inanma, sikecek.
erkekler aşık taklidi yapıp, şöyle siktim böyle soktum hikayelerini böyle oluşturuyor.
not: saplı sultan değilim.
bir adet yetersiz cümle içeren soru.

"fotoğrafına bakmak huzur veriyor diyen erkek".

buradan hiçbir anlam çıkmaz. insanlar robot değil ki kendisini anlayabilecek kilit cümleleri olsun.

ayrıca tek cümleden sonuca gitmeye çalışmak erkeklere hakarettir swh. tek cümleyle çözülebilecek kadar basit bir cinsiyet mi yani erkek?

sonuç olarak saf duygu kontrolü yapmak istiyorsanız tek tük cümlelerden anlam çıkarmak yerine ilişkinin sadece flört olmadığını, bu tarz ilişkilerde ciddiyet ve uzun solukluluk aradığınızı hissettirin. topuklamıyorsa hisleri ciddi olabilir.

yaşlarınız 19, 22 falan bandındaysa zaten saf duygu vesaire geçin bunları zaten ileride hatırlamayacaksınız swh.
Ya sevicek ya zukcek %50 joker hakkın var.