bugün

başlığı açarken gülme krizine girdim amk. şu an kikir kikirim. demincek okuduğum kızları yatağa atma yolları adlı yazıdan esinlendim. te allam ya, benim gibi 3 aylık abazanları yatağa atmanın yolu mu olur lan. işerim o yola afedersin. göz kırpsalar yeter valla. ben kendiliğimden atlarım yatağa. lan daha yazamıyacam dalağım şişti reis. tanımı yapıp uzayım ben.

tanım : muhahahahahaaa
şey tanım; erkekle hahahahahaha
biriniz tanım yapın lan alahsızlar. kihkihkih...
pek fazla aranmaması gereken yollardır. erkekler yataktadır zaten.
çok zor olmayan yollardır. benim mesela siyah sütyen giymem yeterli. ama teşhirciliği sevmeyenler için:

ayça: ya..
murat: tamam hadi soyun.

ulan deve hatun "yaz da geldi heee" diyecekti lan.
bir kedi yavrusu gibi ensesinden tutulup yatağa atılır.
yatağa atlar mısın? demek yeterli olacaktır.
atla deyin atlar.
(bkz: adam azmış beyler)
gazozuna ilac koymak.
Hatun kişi halterci ise atabilir yatağa.
erkek yerde de sikilebilir.
(bkz: atıl kurt) demek kafidir.*
Y harfi ağzınızdan çıktığı anda zaten çoktan yatağa ışınlanmıştır.
dişi olmak yeterlidir. midesizse ona bile gerek yok.
(bkz: erkekleri yataktan atma yolları)
-bu yollar..
-ayy napıyosun be?!
+yatağa atlıyoz anamm..
önce aklıma hitap edecek, sonra kalbime.... çok güzel olmalı, uzun dalgalı saçlar, sıkı kalçalar, avuca gelen memeler, düzgün bacaklar. kültürlü kariyerli olacak. belki biraz içki, romantik bir... hasktr lan! y harfini telaffuz etmesine bile gerek yok. cümleyi kurmak üzere içine havayı çekiyor ya. hah o an ben yatakta hazırım zaten. tüm çıplaklığımla... ulaşılmaz değilim. bana ulaşmak şimdi çok kolay. sadece bir tık uzağındayım bebeğim. hadi durma tıkla.
yatağı erkek kişinin arkasına alıp kıllı döşünün üzerine elinizi koyduktan sonra avuç içinizle hafifçe iteleyiniz. yumurta kırmak kadar kolay olduğunu göreceksiniz

(bkz: giz 4 dakika)
kızın soymasına gerek yok yatağa da gerek yok atmasınada gerek yok *

o istesin yeter

göz kırpsın yeter
(bkz: mancınık)
yatağa atılmayacak kız rolüne bürünmektir.
(bkz: nefes almak)
buluzunuzun tek bir düğmesini açmanız yeterli olacaktır. ardından pati ver deseniz verir.
uğraşmaya gerek yok. az bir şey ima etmek yeterlidir.
erkek sülietleriyle ilişki kurmuş kadınların,geyik yapmak için birbirilerine sordukları soru cümlesi.
"sevişelim mi?" demek yeterlidir.