bugün

başta bursa olmak üzere izmir, muğla, adana ve genelde sahil kentleridir.
(bkz: bunu babana sorsana delikanlı)
hangi ilde kaç defa vurdurmuş?
Amasya ve tokat.
bursa erkeği top değildir diyen kardeşime sesleniyorum zeki müren ve bülent ersoy nereli???
Adam konya erkeğine yiğit demiş ahahahahahaha.
Bir sepet elmanın içinden bir kaç çürük çıktı diye bu o sepetin tamamını çürük yapmaz lafıyla müsemma güzel Bursa'mızın yiğidi boldur arkadaşlar çamur atmayalım
cevabı cihangir'de olan sorunsaldır. efendim taksim cihangir'e gidin ve gaylere memleketlerini sorun bakalım türkiye'nin ücra doğu illerinden gelip gelmediğini kendiniz öğrenin. o cihangir'de elit takılan arkadaşların çoğu kürttür. bakın ben size bir iddia sunmuyorum. gidin kendiniz sorun diyorum. 2 tane eski 1 tane de şimdiki iş yerimde çalışanları saymıyorum bile. hepsi de tunceli'li. ama yine söylüyorum siz kendiniz sorun öğrenin.
istanbul - Taksim.
Olmayan illerdir. Hatta dünyada bile olmayan şehirlerdir.
neden birisi bursa'ya gelip yoldan geçen birine top demiyor acaba. o zaman görürsünüz delikanlı kimmiş.
Eşcinsellik illere göre genellenemez. Saçma başlık.
Yahu böyle genelleme mi olur. Hangi ili yazarsanız yazın o ilde yaşayanlar falan kabul etmeyecektir zaten yukarıda da görüldüğü gibi.
Bursadaki erkekler top değil aksine gayet yakışıklı.
Erkekleri top illerimiz ne lan. Böyle genellememi olur. Sanki ülke erkeklerinin yarısı topmuş gibi lütfen yapmayın.
ilginç istatistiklere sahip olan anket. yazarların söylediklerinin tam liste sırası aşağıdadır.

bursa
izmir
muğla
adana
diyarbakır
konya
amasya
tokat
erzurum
erzincan
van
şırnak
bitlis
hakkari
tunceli
istanbul
rize

yok mu arttıran sayın koduklarım?
adana tabi.
izmir muğla tunceli falan filan genelde chp li kesmin yaşadığı illerdir.
bursaya laf atan arkadaşlar kendi yaşadıkları istanbula baksındır.
antalya.
Hepsidir.
Tüm illerde eşcinseller vardır.
güncel Önemli Başlıklar