bugün

bir erkeği ofis ortamında bitirecek olan olayların bütünüdür.

- wc de kapıyı açık bırakması ve herkesin duymasına neden olduğu wc orkestrası
- aynı gün içerisinde 4-5 kadar kızla telefonda derin sohbetlere girmesi ve hepsinin sevgilisi olduğunun anlaşılması.

gibidir.
Ofis arkadaşımın ofise gelip, yağmurda bikini bölgeme kadar ıslandım demesidir.
Zira donuma kadar ıslandım dese erkek sıfatını hala taşıyor olabilirdi gözümde.
(bkz: bikini bölgesi ne lan)
(bkz: ofise sıçmak)
yeterince sabah olmuş gibi hissetmemek ve uyku açılamaması sonucu sabah ereksiyonuna kurban gitmek.
ofis arkadaşımın ofise gelip, yağmurda taşşaklarıma kadar ıslandım demesidir. zira bikini bölgeme kadar ıslandım dese, kibarlık gösterse, erkek sıfatını hala taşıyor olabilirdi gözümde.
(bkz: sabah ereksiyonu)

gerçi belki de şansını açar kim bilir...
çalışırken sandalyede gerinip herkesin önünde yere kapaklanmak.
pantolonun en olmadık yerlerinin yırtılması. yerinizden kalkamamaya sebep olur. kıçınız bir noktadan sonra koltuğun şeklini alır. yerinizde kalkmanızı gerektiren bir işiniz var ise de, bulacağınız alternatif çözümler ise ızdırap, işkence olur.

(bkz: hırkayı bele bağlamak)
aynı iş yerindeki bir kızın konuşmasını dalga geçerek taklit ederken, ortamın bir anda sessizleşmesi, sadece bizim elemanın "yaaa var yaaa, ben çok sıkıldıaaam" cümlesinin duyulması.
word'ü açıp tablo nasıl yapılıyordu diye sorması.
birşey almak için yere eğilince çatal falan ne varsa görünmesi.Ne iğrenç bir manzaradır o.
bulunduğun kattaki ofisin ortak tuvaletini tıkamak. aha zıçtık şimdi diye tuvaletten çıkarken diğer iş arkadaşının tuvalete girmesi.
kısa etekli,dekolteli iş arkadaşlarının yanına gelip evrakları göstermesi.