bugün

(bkz: hayırlı forumlar)
takdir görmektir. öyle veya böyle hayatımızın çoğu çabalamak ile geçiyor. sabahın köründe evlerimizden çıkıp çalışmaya gidiyoruz akşama kadar mesaimiz var bir çoğumuzun işleri yorucu. bir tatlı tebessüm ile azcık takdir görmek çok güzel geliyor tüm o yorgunluğu yılgınlığı alıp götürüyor..

sadece erkekleri değil elbette tüm emekçi kadınları da takdir etmek lazım.
Bir günaydın mesajı.
Hatun kisisi tarafindan emek verilip yapilan yemek ya da tatli.
görsel
kuru fasulye pilav ayran turşu.
Kadın gibi karmaşık bir varlığa göre çok sıradan gözüken basit şeylerdir bunlar.
Mesela uyandığında atılmış gülücük dolu bir mesajla uykulu tatlı bir resim.
Normal kadınların salakça trip atacağı bir konuda "sana güveniyorum hayatım" cümlesi, bu cümle var ya, aslında bizim hilemiz gibi birşey, aldatacak adamı yolundan döndürür o derece.
Canı sıkkın olan erkeğe o an mutlu davranmak, sıkıntısından bahsetmek yerine çok daha başka ve/veya saçma bir konudan konuşmak.
Sizin için yapılmış, basit bile gözükse dahi size özel yapıldığı için teşekkür etmek. Farkında olmadan bu erkeği onure etmiş olursunuz. Mesela kadınların en çok yaptığı hatadır bu, erkek özene bezene bir harekette bulunur, kadınsa bunu zaten yapması gerekiyordu şeklinde yorumlayıp sıradan kabul eder. Ee haliyle erkek o hareketi bir daha yapmak için efor sarfetmez.
Yine çok basit ama erkeği mutlu edecek olan, arkadaşlarının yanında sevgilisinin / eşinin saçma bir hareketine katilmasidir. Mesela erkek bi kaleme 200 lira vermiştir, kendince değerli bulur ve bunu paylaşır arkadaş ortamında, haliyle goygoy malzemesi olur. Kızın buradaki alacağı tavır erkeğin gözündeki değerini belirler. Hiç ilgilenmese bile "bence çok güzel bir kalem" cümlesi erkeği mutlu edecektir. Tam tersi durum erkeği yikmasa bile kadına karşı olan tutumunu sorgulatir.
Ufak pürüz konularında beklenmeyecek bir incelik hem erkeği mutlu eder hem de teşvik eder, mesela kankalarla eglenilmeye gidilmiş mesaj atilmamistir, kadın bu sahnede pek doğal olarak cemkirmelidir, ama erkeğe "biliyorum arkadaşlarınla eğlendiğin için yazamadın, keyifli geçti mi günün?" demesi yani onu onaylaması hem erkeği mutlu eder hem de bir sonraki kanka takilmasinda "lan çiçek gibi hatun kaçırmamak lazım" kafasıyla hiç yazacağı yoksa bile bi tur yazar.
Olayın özü aslında gereksiz huzursuzluklardan uzak durmaktan geçiyor. Erkeği mutlu etmek eşittir onu sık boğaz etmemek.
Beybidol.
meme. ufak da olur.
Nude tabii.
Bir kadının bana yemek yapması.
Cebimde hep yüzük taşıyorum o kadın karşıma çıkarsa anında poketopunu atacağım.
Lazerle kedilere spor yaptırmak yok mu?
Gelecek bir iyi geceler mesajı.
"Saçmalama senin penisin tabii ki x'ten büyük"
"Saçmalama tabii ki x'ten yakışıklısın"
Bunu söyleyin ve tepkilerine dikkat edin. Yalan olduğu bariz bile olsa inanıyorlar ve gururları okşanıyor swh
yeşil ışığın son saniyesinde geçmek.
Ona beyaz,yumusak, buyuk bir cift toto gosterin.
1000 üstü sağlam seçilmiş oyunlu steam hesabı. 740'lık var sadece...
Bir dokunus,bir sarilis,bir öpüş tuttuğu takımın kazanması,iddia kuponunun tutması ve ansızın gelen fotoğraflar.
Ufak meme.
erkekler basit yaratıklardır. kadın kokusuna bile tav olabilirler.
Çok fazla şey değildi isteklerim.
Kibar davrandığı için “ bana asılıyor “ yaftasının kendisine yapıştırılmamasıdır.
Kaslı bir erkeğin tanışmak istemesi.
Bir erkeği anca kadının ufağı mutlu eder. Onun dışında erkekler mutlu olmaz.
Sabahları kahvaltı yaparken partnerin yaptığı sensual bir blowjob.

Azizim evet böyle küçük şeylerle mutlu olmasını bilen bir adamım.