1. 1.
  sinir bozucu bir detaydır.

  sakal bırakmanızı, umursamaz tavırlarınızı, bacak kıllarınızı rahatça sergileyebilmenizi, küfretmek için değil alışkanlıktan küfretmenizi, alık alık bakıp bir şeyleri kolayca çakamamanızı, güç gerektiren şeyleri yapmanızı, espirili olmanızı, futbolu sevmenizi, kirli kirli rahatça gezinebilmenizi, boxerla dolaşabilmenizi, gülüşünüzü, sesinizdeki çatalı, pantolonu botunuzun içine sokmanızı, içinize siyah üçgen atletler giyip üzerine salaş gömlek giymenizi, o kadar pis durmanıza rağmen koltukaltlarınızı kesiyor olmanızı, 3 numara saçla gezinmenizi, lanlı lunlu konuşmanızı, kızları korumanızı, kısacası*, her şeyinizi kıskanıyorum hem de ölesiye!
  -1 ... dastaprimecatelnosti
 2. 2.
  çok düşündün mü bunu demek istediğim yazar.
  ... delikadirulen
 3. 3.
  kıskançlıklarını kıskanmaktır. erkek ne güzel kıskançtır. ama kadınların çoğu çok yazık ki birer sübel üresin, hülya avşar'dır.
  ... selia
 4. 4.
  Vallahi kıskanıyorum bazen bunları yalan yok. bunlara bakıyorsunuz cilt bakımı yok, kendilerine özen gösterme yok, dikkat ihtimam yok, tek yaptıkları sabah suratlarını yıkamak ama bi de bize bakın.
  Reglde sivilce, sinirden stresten sivilce, azcık yağlı yedin sivilce. Ardından siyah noktalar, renk eşitsizlikleri. Sonrasında maskeler, peelingler, kremler, yağlar, sabunlar, cartlar curtlar...
  Hayır adaletsiz bu.

  Hayır bakın biz yolunmuş tavuğa dönerken onların vücutlarındaki özerklik ilan edecek olan, özgürlük diye haykıran tüylerini almamalarını, kıllı kıllı gezmelerini bile görmezden geliyorum, tek sorun o ciltleri. Hâlâ moralim bozuk.
  12 -2 ... essy
 5. 5.
  Şahsen ben, cilt bakımı yapmaktan, saç bakımı yapmaktan, uzun saçlarımı yıkamaktan, saatlerce taramaktan, kremler sürmekten...vb hiç şikayetçi değilim.

  Kendimi bunun için şansız görmüyorum. Bunları yapmak hoşuma gidiyor. Erkekleri kıskanmıyorum. Tercih benim olmuş olsaydı yine kadın olmayı seçerdim.
  3 ... xmockingbirdx
 6. 6.
  erkeklerde sorumluluk bilinci bile yok.
  ... abe bizde de yok
 7. 7.
  evet dünya hayatında dam sikimize mertek götümüze hesabı doğrudur da çokta tamah bişi değil yani.

  ayrıca çük taşak iyi bir ikili bak bunu kıskanmakta haklısınız. gerçi üçlü mü desek bilemedim neyse üçün biri işte.
  ... hayta38
 8. 8.
  kimse size kendinizi yolun demediki. kendi kendinize yarışa girdiniz.
  ... kiytirik
 9. 9.
  bazen boş boş bakıyorum o aralar kıskanıyorum.
  sonra bi alışverişe çıkıyorum hemen geçiyor.
  2 ... liz queen