bugün

Kesinlikle hayata geçirilmesi gereken elzem bi sistem.
Evdeki kullanılmayan erkekleri alıp; "es ki ciiiiağğğ" diye seyyar tezgahıyla gezen eskici abiye veriyoruz ve karşılığında renk renk çeşit çeşit mandallar alıyoruz. Nasıl fikir?

Bence yayı paslı mandalların bile erkeklerden daha fazla işlevi var. Erkeklerin ne halta yaradığını hâlâ anlayabilmiş değilim.
Yararlı bir eylem.
ben mandal bile etmem.
güldüm Allah affetsin.
ben 80 kiloyum o kadar mandalı napıcaksınız?
Bir sus artık ya. Komik desen degil, yaratıcı desen değil. Abuk sabuk bir trolllük (!)
--spoiler--
evdeki kullanılmayan erkekleri alıp
--spoiler--

şimdi sende kullanmadığın erkek olsa bu kadar düşman olmazsın.

edit: ayrıca keçi boynusuyla kırık leblebi al. mandalı ne yapcan?
sivas otelin kapısına dayanıp toplantıyı bozan tüpçü fikret geliyor aklıma essy i görünce... alın la şunu şurdan diyorum hep içimden.
(bkz: dont feed the feminist)
hadi mandalları aldınız diyelim, , hangi ipe hangi çarşafları ve çamaşırları mandallayacaksınız diye bir sorunsalla karşılaşacaksınız.
Ben bir mavi yikanma legeni ederim.
mandalla aşk yapmak isteyen sapık beyanı.
nasıl yapacaksa artık !
hıyar verip bamya almak gibi bir nen bu kızlar.
iyi fırıncı küreği sokup bebek çekersin o zaman bi tarafından. Kadınlarla alakalı başlıklardaki haklı cinsiyetcilik karşıtı cümlelerinizi erkeklerle alakalı başlıklarda da kullandığınız zaman cinsiyet ayrımcılığıyla alakalı fikirlerinizi samimi bulabilirim.
Sen önce erkek bul işlevi olup olmadığını sonra sorgularsın.
Erkekleri satalım yerine mandal alalım ve ekonomiye can verelim. Nasıl slogan ama?

Mandalın telindeki pas kadar beyni olmayan erillere müstahak.
Bence essy verip 2 bira 1 paket sigara almali.

Dünya bir kezodan daha kurtulur.
Leğençede olur.
En azından bir boka yarayacaktır.
Eminim her kadının evinde boş boş duran, tv karşısında göt göbek büyüten, zihnen kendini geliştirmemiş nobran bir eril mevcut. işte ben de diyorum ki erkekler işlevsiz durup sırf masraftan ibaret olacaklarına verelim eskiciye alalım mis gibi renkli renkli güzel güzel mandallar.

Bir diğer dahiyane fikir:
(bkz: erkekleri eskiciye verip yerine leğen almak)
bundan böyle erkek değerinin "renkli mandal" birimi üzerinden belirleneceği işaretidir.
Yaşama sevincini emikleyen, asap bozup, bir halta yaramadan oksijen túketen kimi erkek güruhuna müstehaktır.

Hatta eskici kişisi, bu boş beleşi alsın, mandalı biz verelim!
mandal aşkıyla tutuşup erkek bulamayan menapoz teyzelerin eskiciye verip yerine mandal almasından kuşkuluyum.
güncel Önemli Başlıklar