1. 1.
  y geninin eksik x geni olmasından mütevellit, erkeğin tüm bilinçdışı arzusunun dişiye dönüşmek olduğunu, ancak başa çıkamayacağı bu eksikliğin her idrakinde, dişiliği aşağılayarak kendini varetmeye çalıştığını söyleyen ilginç tezlerin sahibi kadın. aile içi cinsel tacize uğramış, psikoloji okumuş, elinde daktilo ile çatılarda oyun yazarken hayatını seks işçiliği ile kazanmıştır. psikanalize çaktığı, penis hasedi yoktur, kuku hasedi vardır cümlesine bilhassa hayranım.
  1 -2 ... ejderham
 2. 2.
  ''Erkek tam anlamıyla benmerkezcidir, kendi içinde hapsolmuştur. Başkalarını anlama, sevme başkalarıyla özdeşleşme, arkadaşlık kurma, duygulanma, şefkat yeteneğinden yoksundur. Tamamen izole edilmiş, başka biriyle ilişki kuramayan bir birimdir. Tepkileri tümüyle midesindendir, beyninden değil. Zekası, yalnızca güdülerine ve ihtiyaçlarına hizmet eden bir araçtır. Akılsal tutku, akılsal etkileşim yeteneğinden yoksundur, kendi fiziksel duyuları dışında bir şeyle bağlantı kuramaz.''
  erkekleri doğrama cemiyeti manifestosu

  Edit:Sevdiğim bi kitabın sevdiğim bi alıntısını paylaşıyorum ne var bunda? illa dostoyevski yazıp artı mı kasayım?
  7 -5 ... essy
 3. 3.
  erkekleri doğrama cemiyeti manifestosu
  1 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  tatminsizlikten kendi bedenine yabancılaşmış bir kezbanın hezeyanlarını dinlediniz.
  3 ... kdgfbdhsg
 5. 5.
  "kadın tam anlamıyla ammerkezcidir, kendi amına hapsolmuştur. amından ve ondan çıkan çocuğundan başka kimseyi sevemez, başkalarına sevgisi yapmacıktır. diğer amları kıskandığı için onlarla samimi dostluk kuramaz. tepkilerini amı belirler. iyilik edersin sana değil açar amına teşekkür eder. toplumun yasakları ile amının ateşi arasında kaldığı için sürekli ruhsal ve cinsel gerilim altında yaşar ve topluma direnecek cesareti olmadığı için ahlakı ikiyüzlüdür. zayıflığının intikamını kendinden her bakımdan hem ruhsal hem bedensel hem akılsal hem psikolojik olarak güçlü olan erkekten çıkarmaya çalışarak ruhsal ve akılsal gerginliğini atmaya çalışır. kendini yükseltecek karakteri olmadığı için sürekli olarak kendinden yüksekteki erkeği küçük düşürmeye çalışıp tatmin arar. kadınların kendinden güçlü erkeklere ıslanmalarının bir nedeni de güçlü erkek üzerindeki gücünü test etme, erkeği küçük düşürme isteğidir. erkekten daha vahşi, daha acımasız, daha kindar ve sinsidir."

  ben erkeğim, bedeninin en kuytusuna girdiğim gibi ruhunun da en kuytusuna girdim, zevkle!

  edit: dostoyevski akıllı olsun! dost o yev demez ski veririz.
  2 -2 ... chai chen
 6. 6.
  Bir örnek daha.

  (bkz: bu enrtyleri giren yazarın sözlükte yetkili olması/#42489752)
  1 ... girabic peter
 7. 7.
  Essy sen doğramaya babandan başla.
  4 ... aboskal
 8. 8.
  gerçek feminism bu deyil.
  3 ... kazangap
 9. 9.
  Ellerine soğan versek doğrayamayacak pelinsu lar erkek doğramaktan bahsediyor ya ben tutuluyorum.
  3 ... vatanseverterorist
 10. 10.
  çirkin feminik kız kurularının komik sloganlarındandır. evde kalınca erkeklerden böyle intikam alıyorlar.
  1 ... seruven44